www.sudzibas.lv Berga SIA foto pakalpojumi Naudas izkrāpšana ar viltus reklāmu

Berga SIA foto pakalpojumi - Naudas izkrāpšana ar viltus reklāmu

Ļoti silti iesaku neizvēlēties šo iestādi bērnu dārzu bildēm. Īsi aprakstu iemeslus:
1) cenas vienai bildei ir vidēji 2 eur, bet ja gribi lejuplādēt uz datoru tad ir 6 eur par bildi, kas ir pilnīgs nonsenss.

2) viltus reklāma. Veicot apmaksu ir teksts, ka „visiem pasūtījumiem, kuru produktu kopsumma ir vismaz 12 eur, produktos esošos portretu foto lejuplāde elektroniskajā formātā ir pieejama bez maksas”. Man ir divi bērnu, tādēļ ir arī kopējās portreta bildes, kur ir divi bērni. Es veicu pasūtījumu papildus uz 6 eur dēļ maldinošas reklāmas, lai kopsumma būtu 13 eur un varētu lejuplādēt visas produktos esošās bildes. Bet tas nav iespējams. Man tika atteikts, ka tikai bildes kur ir 1 persona var lejuplādēt. Tas nav nekur rakstīts. To it kā ievietoja distances līgumā maziem burtiem pēc mana incidenta - bet man piedāvāja samaksāt vēl 6 eur par katru portretu, kur ir 2 mani bērni. Kad pateicu, ka mani tas neapmierina - nepiedāvāja arī veikt izmaiņas pasūtījumā, jo tas nav iespējams kaut kādu iemeslu dēļ. Pateica vērsties uz ptac, ja mani kaut kas neapmierina. Naudas izkrāpšana visiem iespējamajiem veidiem no mazu bērnu vecākiem - tas ir laikam visļaunākais no ļaunumiem.

3) nestandarta izmēri. Tās bildes, kas atnāca ir ar baltu rāmi un pavisam cita izmēra kā bija norādīts. Ja vēlējaties ievietot rāmi - tad būs jāpasūta speciāla izmēra rāmis, jo standarta izmēri nederēs.

Attieksme pret klientu ir tada, ka "lai tikai atkasās un maksā". Nekādas atbildības par savu darbu, vai klients ir apmierināts nevienu neinteresē - galvenais, lai nauda nāk.