LV RU
www.sudzibas.lv BEND IT SIA Neapmaksāts rēķins

AtrisinātaBEND IT SIA - Neapmaksāts rēķins

Klientam tika sniegts pakalpojums ar apmaksas termiņu 2 dienas, nu jau šis termiņš ir pārsniegts 15 reizes, uz ikdienas atgādinājumiem par rēķina apmaksu saņemam solījumus, ka tiklīdz viņu klients samaksās, tā arī mēs saņemsim samaksu, taču kā nemaksā, tā nemaksā, cik noprotu, ja klients nesamaksās, tad arī mums nesamaksās.
Rēķina summa nav liela, taču uzņēmuma attieksme un nostāja paliek nemainīga, par ko netikām brīdināti sākotnēji, jo tādā gadījumā nebūtu sadarbojušies.
Tāpēc brīdinu arī potenciālos šī uzņēmuma sadarbības partnerus par šādas situācijas iespējamību, katrs lai pats izvērtē riskus.
Šobrīd vairs nevaram arī sazvanīt, papētot šo uzņēmumu sīkāk lursoftā redzam, ka uzņēmuma pamatkapitāls ir 10 eiro un nodokļu parāds 40 tūkstoši eiro, attiecīgi, neko no viņiem arī nepaņemt tiesvedības gadījumā, jo nekā nav.
Iespējams šis parāds vēl tiks atgūts, neatmetam cerību par klienta nodomu to atmaksāt tiklīdz rodas tāda iespēja, lai gan šis nav pirmais šāda veida gadījums un uz lietām skatāmies realistiski.
Ja tomēr rēķins tiks apmaksāts un tas būs bijis tikai tāds starpgadījums, par to ziņošu / papildināšu šo ierakstu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta TransportsK 24.06.2018

Rēķins tika apmaksāts, nedaudz novēloti un tomēr, pretenziju pret šo uzņēmumu nav.

T

Vairāk sūdzības par BEND IT SIA

Komentāri (1)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 20.06.2018

Cerība mirst pēdēja?
Gatavojiet pieteikumu tiesā par maksātnespēju, bet vispirms:
1) Ar ierakstīto vēstuli aizsūtiet atgādinājuma vēstuli, brīdinājumu ka noteikta (piem.10.dienu) laikā nesaņēmot rēķina apmaksu un/vai paskaidrojošo vēstuli par iespējamiem situācijas risinājumiem, iesniegsiet pieteikumu tiesā ar Lūgumu atzīt uzņēmumu par maksātnespējīgu.
Pēc prakses, 6 no 10 samaksa, vel 2 samaksa kad saņem tiesas paziņojumu.
Neskaidrības gadījumā: [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes