www.sudzibas.lv Bemus Sia Auto tirzniecības placis

Bemus Sia - Auto tirzniecības placis

Meklējot lietotu auto iesaku iet SIA Bemus auto placim ar līkumu (otrais placis uz Rīgas pusi no Rīga- Ventspils un Tukums -Jelgava šoseju krustojuma. Apskatot vizuāli auto viss izskatījās smuki, salons kopts, mašīna strādāja klusi, ātrumi slēdzās viegli. Pēc auto iegādes sākās problēmu sērija. Pēc pirmās mazgāšanas sāka nākt krāsa nost no visām piepucētajām švīkām, arī salonā. Bamperos pēc pāris dienu braukšanas sāka parādīties plaisas, tātad sists un pavirši saremontēts, bet smuki nokrāsots. Pēc pirmā CD ielikšanas skaidrs, ka nestrādā cd atskaņotājs, ne pavelti kantorī mētājas uz galda izņemtie....Aķīts nobeidzās 3 dienā. Pēc 300 km nobraukšanas sāka neslēgties ātrumkārbai ātrumi bez pamatīgas piepūles, bet jautrākais visam- sāka zust dzinējam eļļa un tosols.... Un tas viss par nieka 4000 EUR. Protams garantijas nekādas. UN neviens Tevi pēc tam nepazīst šajā placī. Galvenais nodot naudiņu viņiem.Tā kā izvēloties auto SIA BEMUS , galvassāpes nevis auto prieks garantēts.

Z zane1000000 29.04.2015

Arī nevaru teikt neko labu par šo placi. Pēc auto iegādes vēl 1000 EUR bija jāiegulda remontos.

V VladIat 29.04.2015

shi kropli uzperk auto par 500 eur un pardod par 4500

Z Zuarguss 28.05.2015

Ooo jā, stipri līdzīgs stāsts notika arī ar mani - nopirku pie viņiem pilnīgu "šrotu"! Viņi pērk autiņus ar defektiem no ārzemēm un te mēģina viņus nemākulīgi labot un tirgot lētticīgajiem letiņiem.
GALVENAIS ATCERĒTIES, KA IR JĀPRASA DZĪT AUTIŅŠ PIE JŪSU IZVĒLĒTA MEISTARA, JA TO DARĪT NEĻAUJ - GRIEZIETIES UZ 180 GRĀDIEM UN MŪCIET NO TURIENES PROM! UN GALVENAIS - NEĻAUJIETIES MUSINĀJUMAM, KA AUTIŅAM NAV NUMURU UN VIŅU NEVAROT AIZDZĪT UZ KĀDU SERVISU PĀRBAUDĪT..TAM KANTORIM IR SPECIĀLIE TRANZĪTNUMURI AR KURIEM VIŅI VED AUTO UZ CSDD UN "JŪSU PRIEKŠĀ" IZIET TEHNISKO APSKATI!
Tehniskajā apskatē Jūs neviens nepiekrāpj - protams, ka viņa izies tehnisko, jo viss ir "sačiņīts" lai tā notiktu - reālie sūdi sāka pēc tam!
Slēdziet pirkuma-pārdošanas līgumu un neparakstiet nekādus papīrus par to, ka esat viņu personīgi pircis Vācijā, vai Holandē vai Beļģijā - tas automātiski noņem no viņiem jebkādu atbildību un viņi var atļauties pēc tam pateikt, ka viņi Jūs nepazīst!!!

A aigars1122 14.07.2015

ja es ar tur pirku auto divas nedelas un tad tik sakas nomainija turbinu pec nedelas nevareja pielaist izradijas suknis. servisa pateica ka sataisits uz pardosanas bridi + vel strures reika tek un ero 700, katra zina no si placa jaturas pa gabalu, pardevejs tik saka ka baigais spec

J Jānis 119 27.07.2017

Esmu šinī autoplacī nopircis jau divas automašīnas! Neko sliktu nevaru teikt!

A ARTIS 24.12.2017

Kaut kā neticu.

A ARTIS 23.12.2017

Nepērkat auto nekad SIA BEMUS. 23 decembrī iegādājos OPEL ZAFIRA. Pusceļā uz mājām nobira ģenerātors. Ja es būtu viens tad sīkums, bet bija līdz meitiņas. Tad nu salām kamēr sameklēju kas aizvelk. Esmu otrās grupas invalīds ko arī pateicu pārdevējam kad veicām izmėģinājuma braucienu. Džekam vienalga ka tik pārdot. Ja būs vēl kādi brīnumi došu ziņu šeit. Tādi cilvēki arī vēl tomēr mūsu zemītē dzīvo. Priecīgus ziemassvētkus visiem un uzmanieties no šiem neģēļiem.

S Silaviņa 25.02.2019

Sia Bemus. Varu teikt tikai to labāko. Gada laikā tur nopirkām divas automašīnas. Opel un audi. Akurāti iztīrītas. Protams, bija sīkumi, kas pēc tam jāremontē, bet pērkot lietotu auto ar to jārēķinās. Arī pašam pircējam jābūt vērtīgām, jāapskata un jāizmēģina pilnībā viss, ko auto var izmēģināt. Īpašnieki bija laipni.

J Jānis 119 27.02.2019

Piekrītu!

D Dusmu kamols 29.07.2019

Nesaprotu kā cilvēkiem kuri tur strādā sirdsapziņa ļauj krāpt citus! Jā, auto tirgus kopumā nav diez ko godīgs, bet šie “kadri” ir vispār ārpus jebkuras konkurences!
Neuzķeraties un ejiet ar lielu līkumu šai auto tirgotavai!

J Jānis 119 30.07.2019

Par ko iet runa?