www.sudzibas.lv BEMEBEL, Jānis Braželis virtuves mēbeļu pasūtīšana

BEMEBEL, Jānis Braželis - virtuves mēbeļu pasūtīšana

Pirms izvēlieties šo mēbeļu izgatavotāju, iesaku apdomāties. Mana pieredze - smaga vilšanās un pat nesaprotot iemeslu.
Atbrauca pārstāvis, visu nomērīja un solīja, ka pēc 2 dienām atsūtīs skici un tāmi. Ar to arī viss beidzās, neko neatsūtīja, vienkārši pazuda; zvanījām paši, bet neviens neatbildēja, tā arī nesaņēmām paskaidrojumus, kas noticis. Pāris dienas pagaidījām un nācās meklēt citu mēbeļu izgatavotāju. Vienīgais iemesls, kas nāk prātā, ka mūsu dzīvoklis neizskatījās pietiekami naudīgi, un virtuvīte arī maza, laikam saprata, ka nekāda lielā peļņa nesanāks. Sanāca tikai lieka laika tērēšana:(

P

V vieča 20.03.2015

Kā izskatās, neesmu es vienīgais. Jānis Braželis atbrauca, uzmērīja un solīja nākamā dienā atsūtīt uz manu e-pastu skici un tāmi. Tā arī neatsūtīja...Pēc 2 nedēļām nolēmu pats viņam vēlreiz uzzvanīt un pārjautāt, vai viņš vēlas turpināt sadarbību, vai nevēlās, jo ne skici ne tāmi nebiju no viņa saņēmis uz ko saņēmu atbildi, ka viņš man vēlreiz pārzvanīs. Tā arī nepārzvanīja...Vai uz šādu meistaru, kurš netur savu doto vārdu, vispār var paļauties ?!
Secinājumi :
Ja man kāds jautātu, vai ir ieteicams sadarboties ar šādu "meistaru", kurš netur savu vārdu, mana atbilde būtu pilnīgi noteiki - NĒ!

V vieča 20.03.2015

Secinājumi :

J Jorensazis 28.08.2018

Firmas parstavji izvelas klientus.Klients vienmer domā ka nu pat visu sataisīs un beigas vel atlaidi paprasīšu.Ne milie,firmas izvelas ari klientus,ar kuru stradat un ar kuru nē.

J Jorensazis 28.08.2018

Smaga vilšanas ir tad,kad panem avansus un pazud uz 2men.Viena skice izmaksā aptuveni 120,-eur Jus pa to iedomajaties un samaksājāt,ka to gaidat?
Cilveki ir jocīgi.