www.sudzibas.lv Belwooddoors Durvju rāmis jāizzāģē pašam

Belwooddoors - Durvju rāmis jāizzāģē pašam

Veikalā konsultante mani pārliecināja, ka viss ir durvju komplektā un papildus jāpērk tikai divi rokturi un divas slēdzenes uzlikas, no vienas puses un no otras puses. Rezultātā es nopirku lieku rokturu komplektu un slēdzenes uzlikas. Man noderēs, jo plānoju nomainīt visas dzīvokļa durvis, bet dusmas bija lielas. Meitene neko nezin, ko pārdod, lai gan izskatījās dikti pārliecinoša un zinoša. Es ta blondīne neko no durvju komplektācijas nesaprotu. Tagad vēl izrādās, ka durvju rāmim nav iezāģēta stūru savienojuma vieta! Bez meistara Jums šitās durvis neuzlikt, jo jāizzāģē kārbas savienojumu vietu stūrīši, vieta slēdzenim un eņģēm. Komplektācijā neietilpst arī instrukcija, ja vīrietis bez prakses gribētu tās uzstādīt, līdzīgi, kā skapīšus. Durvis no Baltkrievijas ir jāpārdod tikai ar savu servisa puisi, durvju uzstādīšanai!

N

U upuris 21.03.2016

Nu durvim ramis jau parasti ir jazagje uz vietas lai gan pat viena projekta māja tai var atšķirties izmēri un nezin ražotāji kurā pusē būs tev rokturis un kurā pusē eņģes(uz kuru pusi vērsies durvis)
P.savukārt. Nav nekāda man sakarā ar tirdzniecību