www.sudzibas.lv Beinarta klīnika strada debila kuce

Beinarta klīnika - strada debila kuce

bijam aizvedusi runcuku kastret.Nepatika jau attieksme.Bet ko darit. Bija jau aizbraukts. Izkastreja. Likas ka viss bus normali. Kakits bija narkoze un nepetijam vinu. atvedam majas un kad kakits saka mosties tad vareja redzet ka pakalina ir vienas asinis. vareja jau kaut marliti pielikt. Vel ir dusmas ka ir nogriezti nagi. Vareja paprasit vai griezt vai ja vajag tad paskaidrot. Taka neiesaku nevienam vest savu majdzivnieku uz turieni.Neviens mans majdzivnieks savu kaju tur vairs nespers.Itseviski ja tur strada tada debila brilaina kuce!!!

K

H Hugo 09.12.2011

Izvēlies lūdzu vārdus, ka nenākas nožēlot. Pienāks brīdis ka tiešī šī klīnika būs vistuvāk ja vajadzēs glābt dzīvību taviem kaķukiem. Priecājies ka nagus apgrieza ja pats neesi to izdarījis, vismaz izvairīsies no kāju deformācijas.

G GRAFS 09.12.2011

KAKUMILIS?????? KADI TIK PERVERSIE TE NAV SASTOPAMI. KO TAI PAKALA CEREJI IERAUDZIT???

D DETEKTIVS 09.12.2011

Izvarojusi tavu kaki, lai neskrape nagus nogriezusi.

B brilainakuce 09.12.2011

DOMA NEATPAZINAM. PASU IZKASTRESIM. GATAVOJIES TIESAI!!!

M Marta 11.12.2011

ES ARI NEKO LABU NEVARU TEIKT PAR SO KLINIKU UN DARBINIECI. IR BIJUSI SASKARSME. TAGAD JA IR VAJADZIBA, EJU UZ CITU KLINIKU UN ESMU APMIERINATA.

Z zurnalists 11.12.2011

marta cilvekiem domatas citas arstnieciskas iestades. starp vetarsu un arstu ir atskiriba. ko gaji nagus nokniebt, jeb sterlzaciju taisiji

H haribo12322 18.09.2012

ES gan vedu savus mīluļus uz šo klīniku, un esmu ļoti apmierināta ar cilvēkiem kādi tur strādā, un par rezultātu kādu mani mīluļi ir saņēmuši !!
Ar tādiem vārdiem kā kuce apsaukājoties ir jābūt tiešām saspiestam !