www.sudzibas.lv Beinarta klīnika darbinieku attieksme

Beinarta klīnika - darbinieku attieksme

Sestdien 4.jūnijā saskāros ar Beinarta klīnikas pretīgo attieksmi pret klientiem.
Sestdienas pēcpusdienā Baltezera pludmalē atradām savainotu bebru, kurš izpeldēja krastā pie cilvēkiem un tur arī visu pēcpusdienu nosēdēja.
Mēs sākām pa telefonu meklēt kādu dienestu kas varētu palīdzēt šim dzīvniekam ( pludmale bija pilna ar cilvēkiem tai skaitā daudz mazu bērnu) un mums nebija pārliecības vai tas dzīvnieks ir vesels. Zinot ka Beinarta klīnikai ir valsts finansējums piešķirts palīdzēt nelaimē nonākošiem dzīvnieciņiem - zvanījām tur. Sākumā administratore uzklausīja mūsu bēdu stāstu un itkā bija gatavi mums palīdzēt. Pēc kāda laika mums atzvanīja un balstoties uz to ka mēs atrodamies ārpus Rīgas ( Baltezers ir 2km no Rīgas robežas) mums atteica palīdzēt. Turpinot sarunu jautāju vai var mums ieteikt kādu dienestu kas varētu sniegt šādu pakalpojumu - jo ar tādām lietām ikdienā nesaskaramies ( un vairākus dienestus brīvdienā nevar sazvanīt), atbilde bija šāda "es neesmu nekāds izziņu dienests". Saruna turpinājās jau uz tādas negatīvas nots, jo mēs neuzstājām lai brauc tieši viņu dienests, bet vismaz lai palīdz mums informācijā, atbilde bija viena un tā pati "es neesmu nekāds izziņu dienests".
Līdz beidzot es pajautāju lai stādās priekšā ar ko es runāju, tad tika nomests telefons. Zvanīju atkārtoti, jo saruna mums netika pabeigta, jautāju atkārtoti lai stādās priekšā ar ko es runāju - atbilde bija šāda "man tas nav jādara" un nolika klausuli, tā es arī neuzzināju šīs "pieklājīgās" darbinieces vārdu. Nesaprotu kā tādiem cilvēkiem var uzticēt savus mīluļus ārstēt.
Beigās jau ir stāsts kas neattiecas uz Beinarta klīniku, bet nevaru nepastāstīt par Dzīvnieku patversmi Ķekavā kas mums uzklausot mūsu bēdu, uzreiz steidzās palīdzēt nabaga dzīvniekam.
Cilvēki no Ķekavas pilnīgi bez nekādas samaksas atbrauca, noķēra bebru un aizveda pie vetārsta. Par ko ir jāsaka šiem cilvēkiem liels paldies.

T

T ToTatjana 06.06.2011

Vot muļķe, būtu veselai nedēļai zacene, bet šī aizveda sazāļot!

H hee 06.06.2011

Vajadzēja uz Zoodārzu zvanīt. Tie jau visus savāc.

E EVGENIJA 11.09.2011

vot sps za komentarii-a ja xotela 2 svoix kotikov tuda na konsultaciyu otvesti...-teper boyus((((((

T ToEvgenija 11.09.2011

Tavs kaķis smēķē? Ja nē, kāpēc blakus atrodas pelnutrauks ar izsmēķiem?