www.sudzibas.lv Bee Partners Regulāri algas kavējās

Bee Partners - Regulāri algas kavējās

No īpašnieku puses ļoti slikta attieksme pret darbiniekiem. Citreiz jāstrādā pa 14 h,bet citreiz ilgāku laiku darba nav, jo nav materiālu, jo nekas tur nav saplānots. Šomēnes algas dienā atlaida ilglaicīgu darbinieku dēļ tā, ka pajautāja, lai konkrēti pasaka, kad būs alga.Pārējie arī atteicās nākt uz darbu kamēr algas neizmaksās. Un gandrīz visus darbiniekus atlaida. Neejat tur strādāt un neticat sludinājumam.
Saprastu ja retu reizi aizkavētos algas un runātu ka ar cilvēkiem. Bet citreiz pat par divām trim nedēļām. Un to pašu pa daļām iedod.

M man 18.11.2017

Cien,

Paldies par Jūsu komentāru! Lūdzu griezties personīgi pie valdes locekļa Jāņa Krastiņa e-pasts: [slēpt]@beepartners.lv vai personīgi viņam zvanot uz mobīlo: 26662259

SIA Birojs un juridiskā adrese:
"Gāršas", Mores pagasts,
Sigulda, LV-2170

Lai izdodās!

Ar cieņu,

E Es es 27.11.2017

Adrese nepareiza ! Gudriniek

D Didzi's Dii 19.04.2018

Kāda jēga zvanīt Jānim vai Edijam ka tikai sola!?
600eiro nu jau 8mēnešus gaidu un nekas nemainās..busus un pārējo tehniku iztirgoja..nojajies kā ezis pa objektu un še lūdzu..
Paldies Edij un Jāni!

K Kristaps konovalovs 22.12.2017

Pilniba piekritu man pat pedeja menesa alga un apreikins nau samaksats jau vairak neka divus menesus

K Kristaps konovalovs 23.12.2017
Nemaksa apreikinus

Bee Partners nemaksa apreikinus sazinoties ar jani.vins Solis zelta kanus bet iznakums ka pats paliec bez neka.

A Aldis Priede 19.01.2018

Sveiki.! Algu gaidu četrus mēnešus. Sola vienā solīšanā. Baro ar rītdienām. Mana ģimene ir pārtikusi ar rītdienām. Vajag kaut ko mainīt. Paldies, Bee partners par manu pārtikušo ģimeni.!