www.sudzibas.lv Beauty Shop uzbāzīgas pārdevējas

Beautyshop - uzbāzīgas pārdevējas

Labdien!

Vēlos uzrakstīt nelielu sūdzību vai arī kā lai to nosauc ieteikumu beautyshop veikalu vadībai. Nu nelieciet tām savām meitenēm tik nenormāli klupt krāgā klientiem. Tas ir šausmīgi.
Draugs man uz Ziemassvētkiem no Jūsu veikala uzdāvināja masāžas eļļu un ziepes. Man šie produkti ļoti iepatikās un izdomāju aiziet uz veikalu paskatīties kas vēl Jums ir piedāvājumā. Ieejot veikaliņā galleria riga 5. stāvā mani sagaidīja meitene, kas uzreiz sāka bērt vārdus kā pupas, pilnīgi bez apstājas un tik ātri, ka es neko nevarēju saprast (kas, jūs viņām dodat kko šņaukt no rīta?). Tas tak nav normāli. Pirmajā minūtē 3 reizes pateica par īpašo piedāvājumu, kad es nopērku 2 produktus, tad 3. dāvanā. Neesmu daune, saprotu arī ar pirmo reizi. Pateicu, paldies, bet man nav nepieciešama palīdzība, ziepes paošņāt varu arī pati, bet viņa ne sekundi neatstājās no manis. Tik runā, runā un runā. Ar vienu plaukstas kustību ir jau iemanījusies atskrūvēt skrubja un ķermeņa sviesta burkas, tik dod man ostīt produktus ar ātrumu 20 burkas minūtē. Kam tas ir vajadzīgs. Galvenais, ka galīgi neklausās manās vēlmēs, pofig, tik bāž man burkas zem deguna. Tas bija nenormāli kaitinoši, nevienam klientam negribas lai ar viņu apietas kā ar bezpalīdzīgu invalīdu. It kā jau gribējās kaut ko nopirkt bet pēc visa šitā vienīgā doma bija ātrāk izmukt no tās psihopātes, vēl ejot laukā viņa kādas pāris reizes ieminējās par īpašo piedāvājumu (pērc 2, saņem 3) un kaut ko piebilda par vannas birstēm, kas stāv pie veikala ieejas. Goda vārds, kā gāju laukā vēl atskatījos, vai neskrien ar kādam ziepēm pakaļ vai neķers pie kājas un nevilks atpakaļ veikalā.
Padomājiet lūdzu par visu šo, un lūdzu dariet kko lietas labā. Vismaz kad klients saka, lai pārdevējs viņu liek mierā viņa vēlme ir jārespektē savādāk sanāk baigā necieņa. Nu tirgus, īsāk sakot.

Z Zane 01.03.2011

Nu, gan smieklīgi aprakstīts. Ar tādu pārdevēja uzvedību nevis pievilina, bet atbaida pircējus. Pārdevējam jau arī jāskatās, kāsd ir cilvēks - vai viņam vajadzīga palīdzība preces izvēlē vai nē. Un tāda "pupu bēršana" noteikti var uzkrist uz nerviem, ja pircējs pats ir izdomājis papētīt veikala piedāvājumu.

T ToZane 01.03.2011

Tu neesi tā pati Zane, kura cavam 52 gadus vecajam kavalieri mācīja taisīt kunilingu?

R rojs2 01.03.2011

mjā, diemžēl tāda pārdevēju rīcība atbaida no daudziem veikaliem...

E espati 04.07.2011

Man bija tieši tāda pati situācija:D Burkas zem deguna un aidā-ošņā meitēn-ošņā!Meitene jau jauka-tik pārspīlē gan-DAUDZ:))

T ToRojs 04.07.2011

Kas atbaida? Kunilings? Varbūt minets?