www.sudzibas.lv beautek Grumers - suņu frizieris vēlos dzirdēt atsauksmes

beautek - Grumers - suņu frizieris vēlos dzirdēt atsauksmes

Vēlējos uzzināt kā ir mācīties par grumeri šajā skolā un vai ir kādas citas iespējas mācīties citur ja te nav pietiekami labi? Vēlos sākt kaut ko savu un esmu pabeigusi frizieru skolu jeb šogad pabeigšu. Varbūt kāda varētu padalīties ar savu pieredzi šajā skolā vai kādā citā kur to viss labāk ir apgūt ?

"Vēlos sākt kaut ko savu un esmu pabeigusi frizieru skolu jeb šogad pabeigšu." - ko lai saka, varbūt, vislabāk sākt ar savu domu sakārtošanu? Citādi vēl noskūsi noskūtu sunīti.

Aigars31 26.02.2017

Capa analīze - ir nošauts kāds suņu frizieris un - kā jau praktiskais latvietis viņš ilgi nedomā un neizsakot lidzjūtību ir gatavs jau ieņemt brīvo nišu ..cienītā . uzvelciet savas melnākās drēbes un tomēr aizejiet nobirdiniet kādu asaru

L Lupatas 26.02.2017

Te tikai idioti komentē vai kas ? Vēlamies sākt savu biznesu un interesējamies par to vai tur ir jēga mācīties. Es nesaprotu tik tiešām ir laiks komentēt tādus mēslus šeit jums čaļiem? Jūs pajoliņi esat kaut kādi vai kas ? Par melnajām drēbēm cilvēk tu tiešām esi slims vai kas ar tevi? Tev kāds novēlēja kaut ko sliktu vai pajautāja palīdzību par skolu? Ja nezini tad neatbildi! Gribi satikties un parunāt par to ko uzrakstiji advokāta klātbūtnē droši raksti un atbildēsi par cilvēka aizskaršanu!