www.sudzibas.lv BBTC un Baltijas biroja tehnikas centrs Maksā par gaisu - kārtridžu uzpilde un itkā atjaunošana

BBTC un Baltijas biroja tehnikas centrs - Maksā par gaisu - kārtridžu uzpilde un itkā atjaunošana

Šis ir uzņēmums, kas atrstrādājis shēmu - kā saņemt naudu par gaisu. Viss vienkārši: jums viņi piedāvās dempinga cenu kārtridža uzpildei. Jūs piekritīsiet. Tad, kad kārtridžs būs uzpildīts, jums piestādīs pavadzīmi, kurā minēts, ka ka tam bijusi atjaunošana, kaut īstenībā, jūsu kārtridžs nav ticis atjaunots. Ja nepamanīsiet - apmaksāsiet pavadzīmi un zēni ar meitenēm dodas uz bāru par gaisa nopelnītu jūsu naudiņu. Ja nu kārtridžš būs nekvalitatīvs un Jūs izteiksiet pretenzijas, jums teiks, ka tā ir sagadīšanās un brāķēta detaļa.... Ja jums paveiksies, jūsu kārtridža bojāto detaļu nomainīs uz citu - lietotu. Ja nē - Jums ieteiks, lai griežaties PTAC. Neko nepierādīsiet, jo BBTC pateiks, ka Jūs esiet nomainījuši kārtridžu uz citu.

B

B bbtc3 16.01.2013

Labs variants. Atjaunošanas cena vidēji ir pusotru - divas reizes lielāka pa uzpildes cenu..

R Rxw 05.06.2013

Tāda pati prakse BALTIC SALES, BBS u.c. LV kantoros.

D diana7112 31.07.2013

Arī man ir briesmīga pieredze ar BBTC.
Nekādā gadījumā nevajag sadarboties ar šo firmu.
Lai izstāstītu visu negatīvo pieredzi, man te vajadzēs ilgi un gari..

P Pingvins 07.08.2013

BBTC ir labākais - te ir kaut kāda nomelnošanas kampaņa iet vaļā

V vaira vīķe 15.01.2014

Par darba iespējām ar neko labu nevaru pateikt!
Darba intervijā sola smuku algu pēc apmēram 6.mēnešiem, kad iestrādāsies ap 600 - 700 Ls un vēlāk jau četru ciparu skaitli. Reālajā dzīvē gan ir tā, ka pirmos mēnešus vairāk pa 100 Ls vari nesapņot un pēc pus gada dabūsi labi ja 300 - 400 Ls.

I ingah 12.02.2014

Pretīgs kantoris. Ka tik apkrāpt klientu un vairāk nopelnīt. Neiesaku !!!