www.sudzibas.lv BBTC group Neiesaku strādāt!

BBTC group - Neiesaku strādāt!

Darba intervijā sola smuku algu pēc apmēram 6.mēnešiem, kad iestrādāsies ap 600 - 700 Ls un vēlāk jau četru ciparu skaitli. Reālajā dzīvē gan ir tā, ka pirmos mēnešus vairāk pa 100 Ls vari nesapņot un pēc pus gada dabūsi labi ja 300 - 400 Ls.

K KJanis 06.01.2014

Un tev noteikti ir augstākā izglītība un gadu pieredze un kvalifikāciju apliecinoši, starptautiska mēroga sertifikāti atbilstoši nozarei un veicamajam darbam vismaz, vai ne? Nu, ja reiz te cepiens par algu, un gribas jau četrciparu skaitli.
Man likās, ka pirms dažiem gadiem šis "celtnieku sindroms" ir izslimots, kad ķieģeļu pienesējs pelnīja teju četrciparu skaitli. Bet izskatās, ka nē. Izskatās, ka joprojām nepamatoti ceram un sapņojam par milzīgiem cipariem ar minimālu ieguldījumu un piepūli!

V vaira vīķe 27.01.2014

KJanis te iet runa par to ko sola un kā ir reāli! Jā man ir atbilstoša izglītība.
Bet nu ja vēlies vari iet un tur strādāt, celtniek!

A ALand 19.02.2014

Savādi. Strādāju šeit jau 1/2 gadu un saņemu to, kas solīts. Attieksme no vadības arī labā līmenī. Ir bijuši kolēģi, kas nostrādā laiku un nesanāk, bet domāju, ka tas ir tapēc, ka paši nevēlas ieguldīt savas pūles. Daudzi atnāk pasēdēt, cik varu novērot no savas darba vietas. Man jau liekas, ka arī nojaušu, kurš šo sūdzību ir rakstījis. Ja tā, tad vajag nākt biežāk uz darbu, kā 2 nedēļas no mēneša.