BBparts autodaļas - Lukturi

Sveiki!
Gribēju dalīties pieredzē un ieteikt šajā rezervju veikalā nepirkt lukturus automašīnai, jo apskati ar tiem nevar iziet. Uz jautājumu vai tie der un ar tiem viss ir ok, man atbildēja ka jā! Bet apskati neizgāju tikai dēl šī luktura, kuram kustās gan pats reflektors, kurš nedrīkst kustēties. Kā arī izplūst tālās gaismas.

Z

J JanisG 07.01.2013

Pilnībā nepiekrītu šeit lasītajam.
Uz apskati bija nepieciešami jauni lukturi, pasūtīju bbparts.lv. Ieliku viss skaidrs, gaisma lieliska, apskati izgāju.
Ja nav paveicies ar partiju, pazvani bbparts.lv komandai, ne viņi tos lukturus ražo un ir pie tā vainīgi.

B bbparts.lv 01.02.2013

Diemžēl mēs neražojam preces, un ja gadās preces defekts, apmainam bez problēmām vai atgriežam naudu.
Konkrētais kungs bija griezies pie mums ar sūdzību kad nevar noregulēt lukturi. Attaicinājām pie mums un noregulējām to viņa acu priekšā. Nēkādu citu defektu tajā brīdī netika konstatēts. Ņemsim vērā kad tika likti vecākam modelim jaunāka tipa lukturi.

Z zirnis222 01.02.2013

Nu ar jūsu apkalpošanas ātrumiem pusgadu gaidīt netaisos. Preci pasūtīju internetā, ko apmaksāju tai pašā dienām bet sūtījumu gaidīju pāri pa 3 nedēļām. No veikala par to ka prece nav uz vietas un kavēsies neviena vārda. Vēl pie tam atnāca bez jebkādiem pavaddokumentiem par pirkumu un nemaz nerunājot par garantiju. Arī iepakojums bija kāds nu bija - uz ko man kurjers atbildēja, ka "Ja ir plīstoši priekšmeti, tad uz kastes jābūt uzlīmētam brīdinošam simbolam.

Z zirnis222 01.02.2013

Un neesmu "Konkrētais kungs" ! Esmu cits neapmierinātais pircējs!

A apmierināts 19.02.2013

Esmu sūtījis vairākas virsbūves detaļas. Gan lukturus, gan paspārnus, spārnus. Viss man derēja, apskati arī izgāju. Par preci maksāju caur internetu, pēc nedēļas man piegādāja uz mājām - viss kārtībā. Mazums tev kāds brāķis gadījies, bbparts maina vai arī atgriež naudu vajadzības gadījumā.

A Agris 07.03.2013

Par lukturiem - pirku pie viņiem laiku atpakaļ virsbūves daļas un Opel lukturus TYC, servisā regulēja ar lielām grūtībām un lamāšanos, jo stars katram cits un noregulēt praktiski nevarēja, dabūju pats fiziski to pacelt uz augšu lai izietu TA... Gaisma uz ceļa nekāda!

Par virsbūves daļām - spārnus var pirkt, motora pārsegu neiesaku, kā papīrs, aizverot ciet vai viens vai otrs stūris uz augšu, nākas atspiest ar gumijām lai necilājas stūri. Bukti iespiest ļoti elementāri...

Par i-veikalu, uz vietas no i-veikalā izliktajām precēm labi, ja ir 1% un jāgaida būs vienmēr, ja nu protams nepirksi spuldzītes :)

M miss.inese 03.04.2013

Bbparts ir krapnieki, ar kuriem nevajaga ielaisties NEKADAS darisanas.Musu pieredze sekojosa.Nodevam masinu uz labosanu, kur Janis Jegers secinaja, ka masinu salabot nevar, vienojamies, ka vins masinu atperk.Par cik masina nebija vairak braucama, ta tika atstata garaza, kur it ka tika labota. Gala rezultata ir pagajusi 4 menesi nauda nav samaksata, un masina ir aizvesta un izjaukta pa sastavdalam un drosi vien veikala veismigi izpardota.Uz visam sarunam un naudas pieprasisanam Janim Jegeram vienmer ir 101 attaisnojums (varetu sarakstit gramatu, par tik radoshu melosanu). Vienkarsi pretigi, ka tagad jaiet cauri policijai un jatere laiks.