BB Line SIA krāpnieks - Krāpšana

TAUTAI VAROŅI JĀZINA.Gribu uzrakstīt par krāpnieku Rafiks Harju 27712188 [slēpt]@inbox.lv.2018. Gadā aprīli vedu tehniku no olaines. Izrakstīju rēķinu nav samaksājis vēl tagad. Kolēģis arī veda vairākas reizes arī nesamaksāja. Atsūtīja epastu ka firmu pārceļ uz Latgali. Itkā valstij pvn parādā ap 80000 eur.
Tai pašā laikā olainē viss notiek tikai firma ir uz dēlu.
Protams uz zvaniem un epastiem neatbild.
Es domāju ka vidam arī būtu intresanti pakustināt šo kungu. Kautkas izlektu intresants.
Citiem neiesaku sadarboties ar šo tipiņu.
Būs kā man uzdāvināju degvielu laiku pvn amortizāciju šim tipam.
Gribu pabrīdināt visus

Работяга 03.06.2019

Riga ur loti maza un visi darbadeveji kopa dzer degvinu ka sava jahta.. gribat vinu satikt nakam reiz dzersiet snabi uzjautajet kad vina mat/bugalters izies no dzila dzersanas un aizies lidz bankai iznemt naudu ko jums samaksat par jusu sturesanu par bedrainiem celiem...

Работяга 03.06.2019

Vispar ta tas notiek kad uznemeju vairak neka stradniekus.. vajag jau sen nogriest un nosutit tos birza..

Kolta 03.06.2019

Kas ir Ladgale?