Bavaria Auto Sia - Neadekvāti

Specializējušies BMW auto remontā. Strādā nedaudz ilgāk nekā gadu. Ļoti slikta attieksme pret klientu - nogaidīju gandrīz stundu savu rindu (lai gan iepriekš bija pieraksts). Neatvainojās, neko par kavēšanos. Kad mēģināju saprast kad varētu pieņemt beidzot auto servisā uzvedās neadekvāti, asi izteicās, un norādīja, ka, ja man ir kādas problēmas ar servisa pieņemšanas kārtību, varu doties prom. Ko arī izdarīju. Nekad tur vairs nebraukšu un citiem viennozīmīgi neiesaku. Nedomāju, ka servisa kvalitāte būtu augsta. Bavaria auto, SIAReģistrācijas numurs, datums 40103770799, 19.03.2014SEPA kods LV15ZZZ40103770799Juridiskā adrese Rīga, Zentenes iela 18-77, LV-1069 Pamatkapitāls 3,000 EUR (reģistrēta apmaksa 19.03.2014: 3 000 EUR)Amatpersonas Koršunovs Oļegs (VL, T),Dalībnieki Koršunovs Oļegs (Latvijas Republika, 33.33%), Fridkins Aleksandrs (Latvijas Republika, 33.33%), Regža Alekss (Latvijas Republika, 33.33%),

ž

B Barsuk16 17.12.2015

Viennozīmīgi un kategoriski NEPIEKRITU! Tā ir VIENĪGA VIETA LATVIJĀ, kur man veica KVALITATĪVU DIAGNOSTIKU un ADEKVĀTU REMONTU! Visiem iesaku - laipna attieksme pret klientiem, izsmeļoša atbilde par diagnoscētām problēmām. Neesmu vienīga, kas atbalsta un esmu apmierināta ar BavariaAuto apkalpošanu: http://ru.bavariancar.lv/forum/showthread.php?t=2132&page=7. Lai Jums, sūdzības autors, veicas! Vienkārši vel neizdevās Jums atrast savu servisu!

O opisopis 01.01.2016

Nesaprotu cilvēku-viņš stāv rindā servisā-tad paziņo :: nogaidīju gandrīz stundu savu rindu :: Nedomāju, ka servisa kvalitāte būtu augsta-aizbrauca prom neapmierināts-kā var spriest par kvalitāti, ja tu to pat neesi pameģinājis?
Ja Tu gribi tikt pie viņiem tad gaidi-ja nevari sagaidīt un nav pacietības-tā ir tava problēma.Netaisi nepatiesu informāciju.
Puikas stradā-PIE VIŅIEM IR RINDA, JA TU NEVARI SAGAIDĪT -TĀ IR TAVA PROBLĒMA.

S Svetlana Petrova 13.10.2017

Bavaria Auto, поздравляю! Конкуренты вас боятся! Им конечно стоило подготовиться лучше, но как умеют так и пишут свои неразумные комментарии в лице "жирафов", "работяг" и прочего быдла.

Работяга 13.10.2017

Мы не только быдло но и упыри, обсосы и прочее жующее жувачку стадо.. поэтом советую огородить ваш частный дом забором в котором вы будете отдыхать от тяжелых будней в офисе!