www.sudzibas.lv Bavaria Auto Slikts serviss

Bavaria Auto - Slikts serviss

Aizvedu auto, lai salabo problēmu ar auto piešķilšanu saistībā ar degvielas sistēmu, atrada problēmu, bet nesataisīja, teica pasūtīs vārstu un prasija, lai braucu uz šrotu pakaļ citām detaļām un līdz tam atdeva auto atpakaļ. Nākamajā dienā, kad braucu redzēju cik ātri degviela zūd, nostājos stāvlaukumā un redzu, ka pa ielām izlija pāri 30l. Zvanīju autoservisam teica atradis problēmu un iegūšu kompensāciju, vakarā nometu mašīnu un nākamajā dienā gāju skaidroties un meistars stāsta, ka tur neņemās gan arī tas notika dienu pēc un saistībā ar degvielas sistēmu un nekādu atbildību neuzņēma un kompensāciju arī nedabūju, dabūju tikai pretī “ja jums kaut kas nepatīk, tad beidzam sadarbību”

30.08.2022