www.sudzibas.lv Bauskas poliklīnika Nekompotents dakteris

Bauskas poliklīnika - Nekompotents dakteris

Griezos pie daktera Jura Landorfa par sāpēm. Tā bija mana pēdējā reize. Tā saucamais dakteris nav ieinteresēts palīdzēt un ārstēt. Nosaka nepareizas diagnozes un izraksta un dullo zāles liekot iet uz darbu jo nevar apstiprināt vai man tiešām sāp a uz darbu es nevaru iziet ar tādām sāpēm, domas ko darīt, slimības lapu un ārstēšanu man nedod, a pastrādāt nevaru. Paskaidrojot to, kad sāpes nevar pierādīt. Izejot no viņa kabineta es nespēju valdīt asaras no bezizejas. Vērsos Rīgā pie ārstiem kuri bija šokā par landorfa izrakstītajiem medikamentiem un analīzi, man nozīmēja ārstēšanu un protams no darba es aizgāju jo slimības lapu man neuzrakstīja, melot ģimenes ārstam arī nevēlējos kad esmu apslimis, lai pagarinātu lapu bija nepieciešams landorfa slēdziens. Es vienkārši aizgāju no bezizejas, nedodievs kādam būt manā situācijā, kad nespēj iziet uz darbu un tev nedod slimības lapu lai saglabātu darbiņu. Labi, kad nenolaidu rokas, jo slimība tiešām bija nopietna. Ārsti brīnījās kā es vispār stāvu kājās. Paldies Stradiņiem, super ārsti laipni un izglāba manu dzīvību. Landorfam novēlu ticēt karmai jo viņa atnāks atpakaļ.