Bauskas "Pasta" lietotie apģērbi - ļoti nelaipna pārdevēja

Sveiki! Vēlējos padalīties ar Jums stāstā par super nelaipno Bauskas lietoto apģērbu veikala pārdevēju. Stāsts ir par Pasta lietotajiem apģērbiem, precīzāk trešajā stāvā, kad uziet pa trepēm uzreiz pa kreisi. (Tie kas tur iepērkas zinās)Tātad, jau pirms kāda laba laika, aptuveni 2 mēneši, aizgāju uz šo bodīti apģērbu meklējumos. Atradadu sev piemērotus svārkus un intereses pēc pajautāju pārdevējai par atlaidi. Pretī dabūju atcirtienu "Atlaide? Kāpēc būtu jābūt atlaidei?" uz ko es atbildēju, ka vienkārši interesējos. Bet tie taču esot "Zara" svārki un kā vispār es varēju iedomāties jautāt TĀDAI firmai atlaidi. Beigās tomēr iegādājos svārkus un ar to nu mūsu saruna beidzās.Šodien ar draudzeni izdomājām ieiet atkal šajās pašām humpalās un to nu arī darījām! Ejot iekšā uz durvīm pamanīju milzīgu plakātu ar uzrakstu "Atlaides visiem apģērbiem", bet vairāk nekas konkrēts nebija rakstīts, cik liela atlaide un kādiem apģērbiem.Jau pašā sākumā pārdevēja veltīja caururbjošu skatienu gan uz manu, gan uz draudzenes pusi, kurai vispār nebija bijis nekāds konflikts ar šo sievieti. Pēc brīža, atrodot sev simpatizējošu apģērba gabalu, izlēmu tomēr pajautāt pārdevējai par atlaidēm, sakot "Jums šai kleitai arī ir kāda atlaide?" Saņēmu cinisku atcirtienu: "Jā, mums šāi kleitai arī ir kāda atlaide!!"-"Un kā es varu zināt kāda un cik liela? nekur jau tas nav rakstīts"Kam saņēmu neloģisku atbildi par apģērba cenu un atlaidi, kuru galīgi neuztvēru. Ejot uz ģērbtuvi ieteicu pārdevējai nomainīt savu attieksmi, ja viņa vēlas, lai vispār kāds pie viņas iepērkas. Mēros apģērbus viņa stāvēja blakus ģērbtuvei, it kā es būtu zagle, kura tulīņ ņems un visu bāzīs kabatās. Vēl vēlāk saņēmu pārmetumus par to kā es viņu esot aivainojusi un vēl kaut kas, ko īsti neatceros..Stāsta morāle - nesaprotu, kā var būt tik nelaipna attieksme strādājot nozarē ar cilvēkiem. Savas negācijas un problēmas ir jāatstāj mājās, nevs jāizgāž uz pircējiem. Lai arī viņai ir kādas personiskas antipātijas pret mani, tas tik un tā nav jāizrāda, vismaz ne profesionālajā biznesā.

ņ

L Linda Vanaga 23.12.2014

Paldies par brīdinājumu.
Bauskā ir pietiekami daudz lietoto apģērbu veikali, šī bodīte man nekad nav patikusi.

I Ingucis.com 21.10.2015

Jā, tā sieviete ir ļoti nelaipna, tāpēc uz to bodi neiegriežos.