Bauskas Investicijas SIA - Krāpšana

Mīļie cilvēki, ieteiktu jums 100 reizes padomāt pirms ieķīlājiet savus īpašumus Sia Bauskas Investīcijas Vai Sia Gaujas Tūre. Formāli kā divās atsevišķās firmas, reāli darbojas kā viena. Šoreiz stāsts ne par mani, bet nācās skatīties kā tuvi cilvēki paliek bez mājām. Es apzinos, ka kavēt maksājumus ir slikti un paši vainīgi, bet ticiet man, redzot tos līgumus un izrunājot ar advokātu, tīrās šausmas. Kā teica advokāte, acīmredzami shēmotāji. Panāks, ka cilvēki paraksta līgumus, steidzinot, neļaujot pat iedziļināties. Ja kāds ir nonācis līdzīgā situācijā, ieteiktu nebaidīties un neticēt katram līguma punktam, jo daudzus var apstrīdēt un tiesas ceļā cīnīties par savu īpašumu. Lūdzu, lasiet, katru punktu pirms līgumu parakstīšanas, un neticiet visiem ko tie cilvēki saka, meklējiet kādu ar ko konsultēties. Un ja esat jau saskārušies ar kādu kavētu maksājumu, tad labāk lai viņi sniedz tiesā prasību, jo ar tiesu izpildītāju būtu daudz vieglāk vienoties un summas būtu mazākas, nekā klausot viņus, un steigā parakstot citus līgumus, kas būs izdevīgi tikai un vienīgi viņiem. Gala rezultātā būsiet daudz pārmaksājuši, un nespējot samaksāt kādu maksājumu vēl arī paliksiet bez sava īpašuma. Lai nu kā, rīkojaties atbildīgi un nepadodies, ja esat saskārušies ar problēmām ar šīm firmām.

D

A Andris no Rīgas 10.07.2019

Teikšu tā, pats ņēmu aizdevumu šeit , citi nedeva, nauda bija ļoti nepieciešama. Protams aizdevumu saņēmu. Līgumus izlasīju un sapratu , kavēt nedrīkst( bija kavējums, solīdi pazvanīja un atgādināja par iekavējumu).
Principā, pat paldies varu pateikt, nebūtu bez šī aizdevuma izticis - veicis paredzēto.
Lasot šos un citus negāciju rakstus saprotu, ka cilvēki aizņemas un atdot negrib, vaino aizdevēju. Tad kad deg un vajag aizdevējs ir labais, kad prasa pēc līguma atdot , neatdod.
Man neviens virsū neskrēja un īpašumu neatņēma.
Viss bija korekti . Un arī sapratu , ja neatdošu -īpašumu zaudēšu.
Reizēm sanāk palasīt sūdzības, ātrie kreditori vainīgi, lēnie vainīgi, bankas vainīgas, visi vainīgi tik ne paši.
Man vajadzēja aizdevumu , saņēmu, mutē nelēja un ar varu nespieda.
Jā, un atrunas par dokumentiem ir blēņas, tās ir tikai atrunas, nesapratu , lasīju, utt.
Man iedeva dokumentus , izlasīju sapratu, parakstīju. Varēju neparakstīt un palikt bez ļoti nepieciešamā aizdevuma.
Neaizstāvu un nenosodu , ne aizdevēju ,ne aizņēmēju, katra situācija citāda.

A Aigars Liepins 13.07.2019

Andri situacijas tiesam ir dazadas,Jums no siem te kreditetajiem naudu vajadzeja un jus vinu sanemat.Man no siem neko nevajadzeja,vienosanas bija ar Latvijas Aizdevumi,un atrunats pavisam kas cits,neka taja liguma ko sie abi darboni veikli mahinejot papirus pagruda.Turklat jau 2018 gada janvari,siem neliesiem nauda tika piedavata atdosanai,un pavisam likumiga veida.Sim personam naudu nevajadzeja,vini velejas sagrabt ipasumu,vai izspiest maksimali no cilveka lidzeklus.Kad cilveks nepadevas un pretojas sai neliesu shemai,tika publiceti zemiski stastini..pierakstitas atkaribas utt.Neviena kreditiestade ta nerikojas.

A Aigarins 17.09.2019

Andri vai Jums sie cilveki,ari aizdeva pec shemas,sarunats ar vienu firmu..mana gadijuma Latvijas aizdevumi,bet nakamaja diena paradas citi cilveki,cita kompanija ar visai divainu ligumu.Ta summa kas tika atrunata,ka summa lidz kurai cilveks varetu maksat ka ikmenesa maksajumu,lai segtu kreditsaistibu sai gan liguma iepita.Vai Jums izsniedza ari ikmenesa maksajumu grafiku,kura butu skaidri redzama so maksajamo procentu likme,un ka tie ir tikai procenti..nevis kopa ar pamatsummas seksanu?Nostiprinajuma lugumu Zemesgramatai Jums izsniedza uz rokas taja pasa diena?Es piemeram,so nostiprinajuma ligumu sanemu Zemesgramatu nodala,veicot ipasu pieprasijumu.Personas to nezinamu iemeslu del nevareja,vai nevelejas izsniegt,soloties to darit nakamaja diena.Velak gan rakstot sai kompanijai pieprasijumus,kur un kadi maksajumi veikti,ko sis personas veikusas itka mana varda piesaistot kadus lidzeklus,kompanija gan neatbild.Man nau ne ceku kopiju,par notara pakalpojumu apmaksu ne sada maksajuma grafika.Vai no Jums so personu grupa atteicas pienemt pirmstermina aizdevuma pamatsummas,kopa ar pieligtajiem procentiem atmaksu?Mana gadijuma piemeram,si kompanija atteicas pienemt pirmstermina kredita atmaksu 2018 gada janvari.Sanemu ari visai divainu aprekinu no siem cilvekiem.Personas piedava apmaksat viniem makleru pakalpojumus,un rekina sagatavosanas maksas.Kas tas ir Jusuprat?Bet pec neskaitamiem pieprasijumiem,rezultata tiek sanemts sis divaina satura atteikums pienemt so naudu atpakal.Summa ari nau liela.Jusu gadijums,nedaudz protams sarezgitaks,jo citi kreditetaji nedeva.Mana gadijuma ir aizdomas,ka personas velejas tiesi manu ipasumu.Jo citu izskaidrojumu tiesam gruti atrast,kapec kreditiestade atsakas pienemt naudas lidzeklus,pirmstermina atmaksai.Turklat ko nozime sie stastini,kas seit paradijas,neilgi pec manas sudzibas ievietosanas par so Latvijas aizdevumi un Bauskas investicijas saistibu,nirgasanas par cilveka veselibas stavokli,kura del ari faktiski tika mekleta kreditesanas iespeja,kas ari tika laipni piedavata no Latvijas aizdevumi puses. Es tiesam nenemos spriest,kas tur un ka bija ar so saistito SIA Investum kompaniju,kura PTAC veicis kontrolpabaudes,pec citu kreditnemeju sudzibam,bet sie rezultati liecina par pateretaju tiesibu un agresivas komercprakses aizlieguma likuma parkapumiem.Protams cilvekiem ar juridisko izglitibu,tam vajadzetu but zinamam labak.

A Aigars Liepins 01.12.2019

Andri no Rigas saja gadijuma nenemos spriest par Jusu gadijumu,jo Jums cik noprotu bija lieli paradi un steidzami vajadziga nauda,jo citi Jums nedeva.Jus pareizi pateicat,mute neleja,ar varu nespieda.Neviens to ari neapgalvo.Bet atbildiet uz kadu vienkarsu jautajumu,kapec ja norunata tiksanas ar vienu kreditu piedavataju,ierodas cits..pie tam,nevis viens bet ar parinieku.Tad steigsus gruz lasit savus ligumus,izliekas loti steidzigi.Turklat bija vienosanas ar Latvijas Aizdevumi,cik lielu summu klients varetu maksat,ka ikmenesa maksajumu.Komersanta pienakums,bija informet pateretaju,ka vini uzstajas ka starpnieki nevis kreditiestade.Kas jau butu bijis pietiekami,jo starpnieki garam.Pilnigi nepienemama pozicija,kredita piesaiste 200 Kapec sis personas uzskata,ka uz tam neattiecas agresivas komercprakses aizlieguma likums,un pateretaju tiesibu aizsardzibas likumi,kuri ir saistosi visam Eiropas Savienibas dalibvalstim.un faktiski sanak,nodarbojas ar cilveku maldinasanu.Esmu lasijis par tadu kompaniju SIA Investum kompetentu iestazu atzinumu.Diemzel noveloti.Kreditu izsniedz skietami saimnieciskas darbibas uzsaksanai vai nodrosinasanai,kaut ari kompanijas Latvijas Aizdevumi parstavim Arnim Pudanam,bija zinams kreditesanas merkis,un tas iemesls kapec tika apzinatas kreditesanas iespejas vispar.Iespejams tiesi sis iemesls,pamudinaja personas uz sim darbibam.Kapec sis SIA parstavji atsakas pienemt so naudu 2018 gada janvari.Pie kam vairakkart izvairoties no komunikacijas(ignorejot)Nu pienemsim labi,izdevas iegrust tam Aigaram to nejedzibu,panemiet tak so naudu ar visiem saviem procentiem,bet ne..pasas 2018 gada janvara beigas,pec neskaitamam vestulem ar pieprasijumiem,tika sanemta visai mulkigas atrakstisanas vestule ar atteikumu pienemt naudu atpakal.Tad tas pilnigi neadekvatas publikacijas,saja portala un parcelojusas ari uz tadu Nra.lv,par to ka briesmiga persona Aigars Liepins esot vadajis pie arstiem vecu kundzi,esot apbledijis beigas so kundzi,ka reiz uz to summu 1500 kas ienak no SIA Bauskas Investori konta...Tikai ir kada nianse,Aigaram Liepinam nau ne transportlidzekla,ne pat tiesibu tadu vadit,par parejo pat nerunajot.Pats Aigars Liepins 2017 gada 24 junija no lidmasinas reisa Doncaster-Riga,vela vakara stunda tika nogadats ratinkresla,ar specializeto lidostas transportu lidz taksometru pieturai.Butu bijis loti pateicigs,ja kads butu piedavajis aizvest lidz arstam.Iespejams sis iemesls,un tas apstaklis,ka Aigaram Liepinam piedereja neliels,bet vertigs nekustamais ipasums Riga,iedrosinaja personas uz sim darbibam.Nau runa ari par to,ka butu kada kredita neatdosana,ka te daudzi kliedz,ka sak panemt panema bet atdot negribot.Iespejams,ka ir ari tadi kreditu nemaji,ka jau Jus Andri teicat,situacijas ir dazadas.2018 gada novembri uzzinu,ka beidzot ligums lauzts.Nauda ko sis personas ieskapeja,vinam ir atdota.Neskatoties uz to,ipasuma domajamas dalas 2019 gada janvari,pec so personu pieprasijuma,tiek izsole pardots par neadekvatu cenu.

A Aigars Liepins 10.07.2019

Andra teiktajam,par to ka ligumi jalasa pilniba piekritu.Nepiekritu cilveku apzinatai maldinasanai,par kreditu patiesajam izmaksam,un likumu apiesanas nolukos noradito kreditesanas merki,ka ari so ta saucamo kreditu iespelesanas veidam.kada tas viss norit.Ligumi tur dazadi,un tiesam viltigi sarakstiti,reizem viens komats vai ta neesamiba,var mainit liguma saturu.Ligums vismaz mana gadijuma rakstits ar rupjam drukas kludam,tika nepareizi noradits kredita atdosanas gada skaitlis utt.No sim SIA Bauskas Investicijas sanemta,pilnigi krapnieciskas dabas e-pasta vestule,ar kautkadiem pieprasijumiem maksat papildus maksas par mistiskiem makleru pakalpojumiem,kuri nekad nau sniegti vai pieprasiti,un rekina sagatavosanas maksas.Tapat slepta tiek informacija,ka skietamais kredita devejs ir vien starpnieks,nevis kreditetajs.Sadai informacijai noteikti jabut noraditai,turklat jasanem oficiala licenze PTAC,kas sniegtu iespeju darboties kreditu starpniecibas nozare.Amatpersonas un to amatanosaukumi mainas ka cimdi.Te prokurists te valdes loceklis utt.Komunikacija ar sim personam nau iespejama,telefonsarunas laika smejas un nirgajas,kikina teikdami bet Jus tacu parakstijat,uzjautrinas.Publicetie seit rakstini ar nosaukumu Aigars Liepins apkrapj vecu kundzi,vinu darbs.Pilnigi parliecinati ka agresivas komercprakses aizlieguma likums uz viniem neattiecas.Tiesaties?Tiesa jau nolema,pie tam aizmuguriski,ka sim personam ir tiesibas sagrapt Jusu ipasumu un pardot to..Taka padomajiet.Bedigi,bet diemzel realitate.Starpcitu bridinu,ja parakstat ka kredits izsniegts taka komercdarbibas uzsaksanai,jus nekas neaizsargas.Pirms meginat iebilst vai pretoties,parlasiet stastinu par briesmigo personu Aigaru Liepinu.