Bauskas Investicijas SIA - Krāpšana

Velos bridinat visus kreditnemejus, par krapnieciskajam darbibam ko veic Sia Bauskas Investicijas. Nekad nenemiet kreditus sajas kompanijas, jo ligumi ir atklati krapnieciski, samudzinati un nesaprotami. Pie kam pilnigi neatbilstosi latvijas republikas likumdosanai, par pateretaju kreditesanu.

A

Komentāri (9)

A Aigarins 13.02.2018

Aicinu visus cietusos, kas cietusi augstak mineto kompaniju darbibas rezultata, tuvakaja laika versties valsts policija ar iesniegumiem.

K klidziņa 08.08.2018

Labdien! Kāda Jums bijusi pieredze ar viņiem?

W Whisky 22.11.2018

Nav man neviens samaksājis, lai rakstītu ko pozitīvu, bet mana pieredze tiešām bija pozitīva. Līgumā tika ierakstīta tieši tāda summa, kuru saņēmu, bet toreiz nebija naudas un notāra pakalpojumus, hipotēku zemesgrāmatā apmaksāja viņi, noņemot no kopējās summas. Līgumu nelasīju, jo viņi ieviesa uzticību, bet pie līguma bija skaidrs maksājuma grafiks - sadalīts pa mēnešiem, noteikta summa, datums, līdz kuram jāapmaksā, nekādi procenti mēnesī. Kad viss bija parakstīts, tajā pašā dienā saņēmu naudu, līgums bija uz gadu, katru mēnesi godīgi maksāju pēc grafika, neko nekavēju, vēlāk, kad radās iespēja atdot ātrāk, palūdzu rēķinu par gala norēķinu, nekādas soda naudas par priekšlaicīgu atmaksu nebija, piem. Citadele par priekšlaicīgi atdotu kredītu piestādīja rēķinu - % no summas par viņu negūto peļņu, te nekā tāda nebija. Norēķinājos, Bauskas investīcijas pie notāra un zemasgrāmatā visu sakārtoja un hipotēku noņēma. Tiešām nebija kur piesieties. Varbūt paveicās, nezinu.

A Aigarins 01.12.2018

Ja es rakstu,ka vini iemudzinajusi sava liguma tos 5 procentus menesi,tad ta ari ir.Tas uzreiz atruma lasot to ligumu nau saprotams.Pie kam vini nelietigi izmantoja cilveka slikto veselibas stavokli(cilvekam bija nopietni veselibas traucejumi,sakara ar aklimatizacju un arzemes guto papildus traumu.)Tas tika ari valsirdigi pateikts vinu parstavjm,kad sazvanotijos ar kompanijas Lavijas Aizdevumi.Sis divas SIA kompanijas registretas viena adrese un ir savstarpeji sastitas.Kada sakara ieradas si SIA Bauskas Investicijas nakamaja diena pie notara isti man nau skaidrs,bet ir pilnigi skaidrs tas ka ta ir krapsana.Pec civillikuma pantiem sis ligums gan nau speka,ar ta parakstisanas bridi,jo nau notikusi liguma apspriessana ar SIA Bauskas Investicijas,ar kompaniju Latvijas Aizdevumi bij pavisam cita vienosanas.Nau ieverots pusu vienlidzibas princips,komersants gan apzinati izmanto kadu triku(liek uzrakstit uz A 4 formata lapeles ka kredits tiekot itka izsniegts saimnieciskas darbibas veiksanas uzsaksanai,tas viniem vajadzigs lai apietu likumdosanas aktus,kas attiecas uz pateretaju kreditesanu).Taja ir ieklauti virkne pretlikumigu un lidz ar to juridiski nesaistosu prasibu un noteikumu.Piemeram prasiba par soda sankcijam,ja kredits tiksot atdots atrak par 6 menesiem,pateretaja pienakums esot samaksat procentus par 6 menesiem.Kas uzskatams par netaisnigiem liguma noteikumiem,un nau speka.Komersantam tika piedavats atgriezt naudu pirms termina,no ka firmas parstavji visai mulkigi un neveikli atrakstoties atteicas.Vinu zemiskais merkis jau ir butiba skaidrs,ta ir ta hipoteka.Merkis viennozimigi ir prettiesiski sagrapt personas ipasumu,uz pretlikumiga liguma pamata.Turklat publiska hipoteka ari uzlikta pretlikumigi,iesniegumu publiskas hipotekas nostiprinajuma lugumam,biju tiesigs iesniegt tikai pats ipasnieks personigi,jo tas pie notara nau kartots notariala akta forma,bet gan notikusi tikai parakstu apliecinasana,uz ko norada ari ieraksts notarialo notikumu zurnala.Turklat hipotekas 1858 vieta tur atrodas nezkapec divas hipotekas,viena 1858 un otra 20 000.Tiesu administracija un zemesgramata ir informetas par prettiesisko ligumu un noziegumu.

W Whisky 03.12.2018

Bet izlasiet piem. bankas Citadele līgumu! Kredīts bija 200000 Eur, ie'ķīlāts tika viss plus personīgās garantijas, divus gadus nenokavējām nevienu maksājumu, un pateicoties veiksmīgam biznesam un salīdzinoši augstiem bankas procentiem, jo kredīts bija pakļauts riska kategorijai, nolēmām atlikušo summu atdot. Bet Kredīta līgumā bija punkts, ka par priekšlaicīgu kredīta atgriešanu jāmaksā atrunāti procenti no atlikušās summas - citiem vārdiem sakot, bankas neiegūtā peļņa. Dažas dienas pēc atlikušās summas atgriešanas banka no konta novilka % par neiegūto peļņu... Cik zinu, arī "Bauskas Investīcijas " nedod kredītus, kuru termiņš ir mazāks par sešiem mēnešiem.
Neko nekomentēšu, lūdzu divi piemēri.

A Aigarins 06.12.2018

Par tadiem liguma nosacijumiem kreditnemejs jabridina pirms kreditesanas piedavajuma,lai varetu pienemt apzinatu uz informaciju balstitu lemumu,vai tada kreditesana nepieciesama.Par kreditesanu saimnieciskiem darijumiem nemacesu teikt,bet es neludzu viniem kreditu saimnieciskas darbibas nodrosinasanai vai uzsaksanai,jo tads vienkarsi nebija un nau vajadzigs.Kredits tika lugts veselibas uzlabosanas vajadzibamTurklat pasa liguma nau skaidri saprotams cik tad galu gala izmaksas tada kreditesana,nau noradita ne atdodama summa kreditesanas termina beigas,ne gada procenti.Un ar ligumiem un to saturu jalauj iepazities,nevis jadod ar acim parskriet.Notara pienakums ari ir izskaidrot liguma butiskas sastavdalas.Turklat neviens ligums kurs nodrosinats ar nekustama ipasuma hipoteku netiek izsniegts uz 5 procentiem menesi,tas ir negodigs liguma punkts.Man pat prata nebutu nemt 1500 uz tadiem procentiem.Un nekur lidzigos darijumos nau tadi zverigi procenti.Turklat aizdevuma summa ir 1500 euro,nevis 1858 kas jau ir butiska atskiriba.Visu laiku maksaju kartigi,domadams ka katru menesi jatdod 5 procenti no aizdotas summas lidz summai 1858.Vini izmanto to apstakli ka cilveki nau pieredzejusi tados darjumos.To es varu pieradit ar sava bankas konta izdrukam ka summa kas aizdota ir 1500 euro nevis itka 1858,par ienakosajam un izejosajam summam.Paslaik notikumu gaita ir tada ka neskatoties uz to ka atdota ir nospiedosi lielaka dala no aizdotas summas,sie darboni ir celusi pieteikumu tiesa,tas jau izskatits un neludzot nekadus paskaidrojumus vai neuzklausot atbildetaja pamatotos iebildumus,jau lemums gatavs.Vakar 5 decemri sanemu vestuli,no RIGAS pilsetas Vidzemes priekpilsetas tiesas,pasta zimogs gan ir 30.11.2018.Sodien man atnak zina,ka operativi sanemta vel viena vestule,jau no tiesu izpilditaja.Zibeniga reakcija un galvenais likumiga.

A Aigarins 06.12.2018

Godigas komercprakses istenosanas pamatprincipi Latvija,attieciba pret kreditnemejiem.

A Aigars Liepins 30.12.2018

Whisky tavs komentars par licenzetu kreditiestazu likumigi sagatavotiem ligumiem,salidznot tos ar nelicenzetu kredit starpnieku sev izdevigu nosacijumu,un visadu pienakumu interpretaciju izraisa neizpratni.Piemeram:Ko saproti ar tadu ka,un citi blakus prasijumi?Nau norades ne uz kadiem prasijumiem konkreti.Laikam no turienes paradas tie prasijumi,apmasat aprekina sagatavosana 50 euro,makleru pakalpojumi 100 euro ja?Viss sis naca no vinu e-pasta tur neko pielikt ne ko atnemt.Tagad par komunikaciju ar sis SIA parstavjiem.Es nevaru saprast isti kas ta par sistemu viniem,vienu dienu vins prokurists..otru atkal valdes loceklis.Vai tas ta normali?No ta 2018.gada 17. janvara kad neskaitamas reizes tika pieteikti parkreditacijas pieteikumi uz licenzetu kreditkompaniju Westcredit kur skaidrs maksajumu grafiks un viss saprotama valoda.Tika sanemtas sis viltigu pineklu vestules ar atteikumu.Telefonsarunas vispar smejas par tevi.No ta janvara menesa ta komunikacija beidzas vispar,kad prasiju kur darijumu apliecinosi dokumenti,ceki vai to kopijas,par notara pakalpojuma apmaksu,jo notaru organizeja vini tak..par nodevu nomaksu zemesgramata.Ko par to doma?Tagad ta verssanas tiesa.Nu nau tai manis noraditaja konta tas summas 1858 euro ienacis nekad.Tas kas tur ienaca 1500 ne pielikt ne atnemt.To tak uzrada bankas kontu izdrukas kas ienak.Vini taka to paradu rekina tik augsa un tik tur sods tur vel busot 500 par to ka neapdrosinasot ka atlidzibas sanemejus uzradot vinus.Kas tas tavuprat Whisky?

A Aigars Liepins 19.11.2019

http://www.ptac.gov.lv/lv/news/nevelies-tikt-apkrapts-parliecinies-ka-izveletais-aizdevejs-ir-licencets

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes