LV RU

Bauskas Investīcijas , Gaujas Tūra, Latvijas Aizdevumi - Krāpšana

Uzņēmums itkā aizdod naudu pret nekustamo īpašumu, dažreiz līgums tiek slēgts uz uzņēmumu Bauskas Investīcijas SIA bet dažreiz uz Gaujas Tūre SIA.
Uz pirmā acu uzmetiena līgums liekas ļoti vienkārš, jo sastādīts tikai uz 2 lpp, bet tajā iedziļinoties saprotat, ka viss ir tik ļoti sarežģīti (juridiski gudri) sarakstīts, ka Jūs pat nesaprotat īsti, ko parakstatījāt.
Līgumā ir noteikta tikai ikmēneša % maksa, kas Jums jāmaksā, bet maksājot šo summu (ja nemaldos tad 5% no aizdevuma summas), bet no pamatsummas nekas netiek dzēsts maksājot šo summu.
Piemēram: Aizdevuma summa 5000Eur, katru mēnesi tikai procentos Jums būs jāmaksā 250Eur.

Parunājot ar pāris advokātiem,sapratu ka laika gaitā viņi ir tā labojuši savus līgumus, ka šobrīd īsti neko pat apstrīdēt nevar. Protams var mēģnāt sūdzēt tiesā un VARBŪT kaut ko izdosies pierādīt.

Noteikti neieteiktu nevienam sadarboties, vai arī slēgt jebkādus darījumus ar kādu no šiem cilvēkiem, jo visticamāk Jūs paliksiet zaudētāja lomā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes