Baulain (EuroDurvis)

V firme Baulain bardak nebol'woj,stavjat ne te ru4ki,ne te nakladki.Eto normal'no kogda firma bol'waja,odin piwet,drugoj sobiraet,tretij otvozit v ceh zamki,mozet pereputat' i sam master v cehu.Ja videl metali4eskie dveri drugih firm.U Baulaina ka4estvo NORMAL'NOE.Te kto ne dovolen,ne videl dverej drugih firm.Reklamoj zanematsja ne budu.Vozmozno vam prosto ne povezlo,ili vi ne ponjali 4to vam predlogajut.

A Ahmed 01.04.2004

Polnostju soglasen s vami,KOLEGA!Sam videl dveri drugih firm,ka4estvo ostavljaet zelatj lu4wego :) .Poetomu v Baulaine sam zakazival dveri,menja ih vnewnij vid v polne usraivaet.

I Igors 02.09.2007

Polnostju soglasen, luche ne obraschajtesj v firmu, vitjagivajut denjgi, zatjagivajut srok vipolnenija

ļ Ļubova 30.09.2010

1.Vaina ir darbiniekos, kuri neprofesionāli uzstada durvis. durvis ir uzliktas ta, ka pat paklājiņu nevar uzlikt pie durvim!2.No paša sakuma atslega /melīte/aizķeras, gruti aiztaisit un attaisīt durvis.3.otrai atslegai vaciņš caurumiņam vispar neturas.Bet visa cieņa Jēkabpils meistaram/nezinu uzvārdu, jo nestadijas priekša/, kad vēlu vakara palidzeja attaisīt durvis, kur iekējai atslegai bija braķis no sakuma. 4.Apbrino priekšnieka attieksme no Rīgas par augstak minēto gadījumu.

A Algizers Pujāts 30.04.2013

šeit variet palasīt par šito mēsla uzņēmumu un radīsies priekšstats kādi viņi ir!