www.sudzibas.lv Baringtons K Kāzu organizētāja un vadītāja BEATA BĒRZIŅA

Baringtons K - Kāzu organizētāja un vadītāja BEATA BĒRZIŅA

Gribētu padalīties ar pieredzi par mūsu kāzu organizēšanu ar kāzu aģentūras SIA "Baringtons K" starpniecību un tieši, par kāzu organizētāju un vakara vadītāju BEATU BĒRZIŅU. Mūsu kāzas norīja šovasar un mēs jau laicīgi (pag. gada decembrī) sākam meklēt kāzu aģentūru Liepājā. Tā mēs iepazināmies ar Bērzinas kundzi, kura arī tur skaitās par kāzu organizētāju. Cik sapratam, kā pasākumu vadītāja viņa strādā pa visu Latviju, t.s. Rīgā. Pirmājā tikšanas reizē ar Beati uzreiz noteicam naudas summu uz ko mēs ar mieru rēķināties, lai organizētu nelielas, klasiskās, bet, galvenais, kvalītatīvas kāzas. Bērziņas kundze visam piekrita un sāka ņemties ar mūsu kāzu organizēšanu. Ir jāpateic, ka pat no sākuma mūms diezgan bija grūti sadarboties, tāpēc ka Bērziņas kundze izskatījās ļoti aizņemta un mums bija nepieciešams vairākas reizes viņai zvanīt un atgadināt par solīto. Saņēmam no Beatas scenāriju, kur bija minēta arī galējā kopsumma. Laikā gaitā mūms samazinājas viesu skaits par 12 cilvēkiem, ka arī atsakam dažus pakalpojumus, ka mikroautobusa noma un bērnu animators. Jautājam, kā mainās galēja kopsumma. Bērziņas kindze atbildēja, ka nekas nemainās, tapēc ka ir jāizmanto kaut kādus papildus lentītes.Sāksim ar to, ka mums nebija nekāds līgums. Mēs par to nedomājam un Bērziņas kundze, protāms, arī. Kad bija nepieciešams maksāt naudu pa daļām (jo summa nebija māza), nekāds rēķiņš, nekāds čeks vai atskaite netika mums iedotas. Kā arī Bērziņas kundze nevēlējās, lai naudu pārskaitītu uz viņas kontu. Maksa par pakalpojumiem norīja tikai skaidrā naudā. Pirms mēs, protāms, prasījām, lai viņa atsūta rēķīnu un tad jau pārskaitīsim tik, cik ir nepieciešams. Un uz to mēs saņēmam no Beatas tādu atbildi - tas ir uzticības jautājums...!!! Jā, mēs paļaujamies un noticējam. Nākamās tikšanas reizēs man bija sagatavotas čupas ar jautājumiem - kas, ko un kāpēc, jo mēs sarunājam ar Beati ka gribam būt lietās kursā pilnībā un pārsteigumi mums nav vajadzīgi. Piem, uz tādiem jautājumiem kur tieši mēs fotografēsimies, atbilde bija - pilsētas skaistajās vietās un viss. Nu tā kā mēs paļaujamies, mēs arī neko talāk nejautājam. Bet kāzās sanāca, ka pirms fotografēšanos,vietas, kur mēs bildēsimies vispār netika sagatavotas un iepriekš saplānotas! Jo mēs ar fotografu paši meklējam kaut kādas "skaitās vietas"... Ko var teikt, ja mums kā jaunam pārim, viesu namā nebija sagatavots pat kāzu numurs!!! Mūsu vārdi vienkārši nebija iekļauti viesu sarakstā!!! Kā rezultātā kāzas norīja pilnīgi haotiski, organizācija bija ŠAUSMĪGA! Vairākas lietas, par ko mēs runājam ar Bērziņas kundzi pirms kāzam, netika iekļautas vispār vai iekļautas ar ļoti zemo kvalitāti, haotiski un neorganizēti! Arī pēc kāzam, netika mums iedota nekāda atskaite, kas bija saplānots, kas sanāca, kas nesanāca utt. Kāpēc sanāca tā, ne šita..Mēs saprotam, ka viss varētu gadīties, bet tās sievietes attieksme pret savu darbu un viņas klientiem ir ārprāta neatbildība!!! Ko vēl var teikt, ja uz mūsu galda nebija pat parastas glāzes...bet pirms tam runājam, ka gribam skaitus kāzu glāzes, ko var saglabāt uz atmiņu. Papildus lentīšu arī nekādu nebija, izņemot lentītes uz mašīnām. Arī pēc kāzam, mums bija vēlme izrunāt visu acs pret acs, bet sarunas laikā no viņas puses atbildes bija tādas, ka vai nu bija vainīgi viesi, vai viņas kolēģi ir slikti. Tikai ne viņa...UZMANIETIES!!! Beata Bērziņa ir savā mērā aferiste un cilvēku laimes izmantotāja!!!

K

A AnToNs sNoTnA 17.08.2015

nelaimīgs laimes stāsts

K Kate 16.08.2017

Bet ir tak patērētāju aizsardzības centrs, un tās irtik manas domas, ja viņa nedo nekādu, līgumu, čekus, cits jautājums vai kāds ir gatavs bojāt savus nervus