LV RU
www.sudzibas.lv Barbora Slikts darba devējs

Barbora.lv - Slikts darba devējs

Padomājiet vai vēlaties iet strādāt barbora.lv. Man tur piedāvāja darbu un es aizbraucu uz interviju. Intervija notika maximas zāles vidū. Man likās, ka iesim uz kādu administratīvo telpu vai vismaz noliktavu. Nē. Reāli cilvēki iepērkas un mēs stāvam. Darba specifika mani šokēja. Ir jāstrādā 12h. Pusdienu pārtraukums 1h (pēc sūdzībām spriežot par tik daudz nav) likme 3.79€. Ir piemaksas. Tev mēnesī vajag izpildīt 1000 Rindas. Un par katru pārpildīto rindu tu saņem 0.03€. Tu vari saņemt pie algas 25€, ja atved draugu un draugs iztur pārbaudes laiku. Viņi apmaksā pirmo ovp, bet, ja tu neizturi pārbaudes laiku, tad tu atmaksā atpakaļ ovp summu. Formas tērpu tev iedod. Tikai kreklu. Bikses un apavi jāmeklē pašam. Pēc sūdzībām spriežot ar vadītāji nav tie labākiem. Par katru kļūdu tev velk no tā jau mazas algas.
Jebkurā gadījumā nevienam neiesaku tur strādāt.

Papildināts viss slikti1 27.09.2020

Jāstrādā 3 x 3. 3dienas jāstrādā un 3 brīvas

28.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 28.09.2020

Paldies, ka atnācāt pie mums uz interviju. Ļoti žēl, ka tā neattaisnojām Jūsu cerības.
Barbora komplektētāji strādā Maximas veikala tirdzniecības zālē, tāpēc arī darba intervijas notiek Maximas veikala tirdzniecības zālē, jo vēlamies kandidātam atklāti parādīt darba specifiku, lai viņam rodas pilnīgs priekšstats par darba pienākumiem, vidi. Ir iespēja novērot, kā reāli strādā mūsu komplektētāji, uzdot jautājumus. Tāpēc intervijas notiek zālē nevis administrācijā.
Darbs ir maiņās no 6:00-18:00 vai no 10:00-22:00, šo informāciju tāpat kā informāciju par piedāvāto atalgojumu publicējam darba sludinājumos.
Darba algu sastāda stundas likme un prēmija par uzrādītajiem darba rezultātiem. Šobrīd stundas likme komplektētājam ir 3,70 un vidējā prēmija darbiniekam ir aptuveni 150,00, taču labi darbinieki prēmijā ik mēnesi nopelna 300,00 -350,00 euro.
Mēs maksājam bonusu katram, kas iesaka uzņēmumam pieņemt darbā kādu cilvēku, ja tas iztur pārbaudes laiku- 70,00 netto.
Novēlam Jums veiksmīgus turpmākos darba meklējumus!

Ar cieņu
BARBORA

Komentāri (4)

H Helsu 28.09.2020

Ko Tu iegūsi:

iespēju strādāt dienas maiņā ar darba grafiku- 3 dienas strādā, 3 dienas brīvas,
stabilu atalgojumu vienmēr laikā, motivācijas sistēmu atbilstoši ieguldījumam (400-700 euro uz rokas),
bezmaksas pusdienas un citus bonusus,
apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai,
veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada),
apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi.

Isti nav saprotams par ko jums soks? Darba sludinajuma jau tika sniegta gandriz visa informacija par darbu.

Jimmy Darling 28.09.2020

Uz papīra,protams, tas izklausās ļoti labi, bet praksē, kad atrodaties kājās 12h (1h ir domāta uz visu dienu,nevis vienu reizi stundu pusdienot,bet sanāks tikai vienu reizi apsēsties,jo pasūtījumi nāk viens pēc otra) tie nopelnītie 500eur uz rokas, nemaz neliekas tik daudz. lai saņemtu jebkādas piemaksas vai bonusus ir labi jāpārstrādā savas stundas. Jā, tas protams ir darbs, kuru var strādat, bet, ja gribās karjeras augsmi vai vieglāku darbu,par to pašu algu, tad barbora nav tā vieta

H Helsu 29.09.2020

Neviena vieta tas neizklausas labi ne uz papira, ne dzive 😁 bet sludinajuma vini diezgan precizi aprakstija ar ko jarekinas, tadel nesaprotu sudzibas autora sasutumu. Pa lielam tas ir tads pats darbs, ka maxima. Un tas, ka premija ir pat 350 e nu galigi neticas, ja vienigi virstundas peksni skaitas ka premija 😁

E Eihi77 10.10.2020

Tur jābūt turbo susļikam

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes