www.sudzibas.lv Barbora Slikts serviss, nav pilns pasūtījums

Barbora - Slikts serviss, nav pilns pasūtījums

Labdien.
Vakar veicu pasūtījumu un šodien laikā posmā no 11.00 līdz 12.00 tika atvest pasūtījums, bet pasūtījumā bija tikai tā pārtika, kurai nav nepieciešams ledusskapis. Pēc zvana tika apsolīts ka pārējo atvedis no 14.00 līdz 15.00. 15.00 zvanīju atkal uz informāciju, kur man teica ka kurjers aizkavējās un viņš par to nepaziņoja. Pēc 30min neviens neatbrauca un zvanīt pēc 50minutem man teica vēl gaidīt 30min. Tomēr nesūtu ēst dēļ tā ka man nav ko darīt, bet man nev iespējas aizbraukt uz veikalu, kamēr nezvaniju uz informāciju, neviens pat nepadomāja mani pabrīdīnāt. Viss apsolīts laiks jau sen ir pagājis
butu labi nākotnē pievērsts uzmanību, kā strādā gan komplektētāji, gan kurjeri.

08.10.2021

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 11.10.2021

Labdien!

Paldies par Jūsu atsauksmi! Atvainojiet par sagādātajām neērtībām! Strādāsim, lai šādas situācijas turpmāk neatkārtojas, jo saprotam, cik klientam ir svarīgi saņemt visas pasūtītās preces izvēlētajā laika intervālā un saņemt precīzu informāciju par pasūtījuma piegādes laiku.

Ar cieņu
Barbora