www.sudzibas.lv Barbora Slikts serviss

Barbora - Slikts serviss

Pasūtot barborā-mans pasūtījums tiek komplektēts slokas ielā 115.
No šī veikala ir pats sliktākais piegādes serviss kā arī produktu izvēle un kvalitāte ir viszemākajā līmenī (pat produktus nav iespējams izvēlēties-vienmēr gandrīz viss ir "' nav pieejams'", bet pārējie atvestie produkti ļoti bieži nav svaigi un labas kvalitātes) .

14.01.2024

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 15.01.2024

Labdien!

Ļoti žēl, ka Jums radies šāds priekštats. Lūdzam, viemēr sazināties ar mums, zvanot uz tel.nr. 29712886 vai rakstot uz [email protected], ja saņemat pasūtījumu ar neatbilstošas kvalitātes precēm. Kvalitāte un preču pieejamība ir mūsu prioritātes, un vienmēr strādāsim, lai to uzlabotu un uzreiz atrisinātu. Ja saņemat neatbilstošas kvalitātes preci, lūdzam klientus mūs informēt 72 h laikā pēc pasūtījuma piegādes - noteikti atrasīsim klientam labvēlīgu risinājumu.

Cieņā
Barbora

I

O oIo 14.01.2024

Uztaisiet vēl 3. kontu un uzrakstiet tādu pašu sūdzību, tad varbūt uzņēmums reaģēs (nē).