www.sudzibas.lv Barbora Slikts serviss

Barbora - Slikts serviss

Pasūtot pasūtījumu ar izņemšanu jāgaida 30min un vairāk. Pasūtot pasūtījumu ar izņemšanu 30min laikā pasūtījums vispār netiek apstrādāts, zvanot prasot kas notiek aizbildinās ar nepamanīšanu. Tā nu sēdi pie veikala un vēl gaidi kad sakomplektēs un iznesīs ārrā vēl papildus 40min. Pilnīgi neadekvāti. Nav spējīgi pildīt savus piedāvātos pakalpojumus.

21.11.2022

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 06.12.2022

Labdien! Paldies par Jūsu atsauksmi! Atvainojamies par šo situāciju! Mēs vienmēr cenšamies komplektēt visus pasūtījumus savlaicīgi, jo mums ir svarīgi, ka ikviens klients saņemt savu pasūtījumu izvēlētajā laikā. Jūs vienmēr varat izvēlēties sev ērtāko DRIVE IN saņemšanas punktu un braukt pakaļ pasūtījumam pēc apstiprinājuma SMS saņemšanas. Ja Jums rodas jautājumi, vai savu pasūtījumu nesaņemat savlaicīgi, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tel.nr. +37129712886. Strādāsim, lai šādas situācijas neatkārtotos. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Veiksmīgus pirkumus! Jūsu BARBORA

E

Good Intentions 21.11.2022

Tas ir unikums, ka firma eksplotē savus dabiniekus.Sākot ar to ka pilda ne savus pienākums, beidzot ar taru vākšanu, produktu komplektēšanu un vel nešanu uz mašīnu īpaši jau tagad tādā laikā.