www.sudzibas.lv Barbora Slikts serviss

Barbora - Slikts serviss

Vadītājs noliek automašīnu privat īpašuma teritorijas iebraucamajiem izbraucamajiem vārtiņiem priekša un aiziet uz ilgu laiku nerēķinoties ar citiem cilvēkiem pēc aizrādījuma lai novieto citur mašīnu varonīgi acer ka esot normāli nolicis un viņam 10kg jānesot.

09.01.2022

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 21.02.2022

Labdien!

Paldies par sniegto informāciju. Ļoti atvainojiet par sagādātajām neērtībām!
Veicot piegādes, kurjeram jāievēro visi ceļu satiksmes noteikumi un viena pasūtījuma piegāde aizņem līdz 10 minūtēm. Ja nākotnē saskaraties ar tamlīdzīgām situācijām, rakstiet uz [email protected] vai zvaniet +37129712886. Strādāsim, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu!

Good Intentions 09.01.2022

Ja viss ir godīgi uzrakstīts, tad pipele kaut vai 20kg, lai ņem ratiņus un ved pie savas mašīnas.

G Gulbenietis 09.01.2022

Es, kad nepilngadīgs, vienā noliktavā šansēju, tad dienā bija 10 t jāpārcilā un jāpārnes ar rokām. Retu dienu bija rasslabons. Te 10 kg viens maiss. Cik viņam tādu autiņā 20? Ak, Dievs, kā šis vēl dzīvs? :D