www.sudzibas.lv Barbora Slikts darba devējs, krāpšana

Barbora - Slikts darba devējs, krāpšana

Uzmetēju kantoris. Ja domājat strādāt tur tad rēķināties uz:

nestabilitāti darbā, 3x3 grafiks tur neeksistē aizmirstat ko saka darba intervijās, realitāte nogrieztas stundas, A ja gribēsi nopelnīt vairāk Tev neļaus, jo algas griesti tomēr ir griesti. Tavs grafiks būs Kišmiš.

Komplektētāji kavē vidēji stundu, kurjers sapratis ko nozīmē aizvest no Imantas Rīgas centrā 17:00 15 stopus 1/1,30h laikā, info protams pabrīdinās visus, bet darbu Tu pabeigsi krietni vēlāk par noteikto laiku.

Personāla atlase klibo, kurjerus atrast nevar, komplektetajus arī nevar. Tad varbūt ir jāsāk ar sevi?

cietumnieku ēdienu kuru puse kurjeru vnk neēd, jo bail saindēties,

ofisa NE pretimnākšanu, ja izlemsiet iet projām jums nespīd abpusējā vienošanās, ja pat pabrīdināsiet pusgadu iepriekš, mīļais barbora offiss ja bail no inspekcijām jums bija pusgads atrast jaunu darbinieku, bet nu izskatās, ka slinko offiss, jāatliek līdz pēdējam brīdim… Nu kāda attieksme tādas atsauksmes..

Jūra ar nepieredzējušajiem jauniņiem, jo pieredzējuši kurjeri zina kāda necieņa ir strādāt tur un pēc gada jau laiž projām. Takā pieredzējušais kurjer ja dosies tur strādāt un atnāks jauniņais gatavojies braukt Rīgas centru kamēr viņš vizinās 3/4 mēnešus tuvus maršrutus un privātmājas ;)

Ja esi vecākā kurjera draugs brauksi vieglākus maršrutus un pelnīsi tik pat daudz - cik pelnīs kurjers kurš ne tik labi “čomojas” ar vecāko kurjeru un brauc grūtus smagus maršrutus. Tātad ja neesi vecāka kurjera čoms rēķinies ka sēdēsi zem tupeles visam kolektīvam un pasūdzēties Tev nebūs kam, jo priekšnieku kā tādu tur nav, tikai offiss kuram nospļauties uz tevi un sazināties ar viņiem Tu nekādīgi nevarēsi,

Gandrīz katram pirmajam busam kameras nestrādā, tiksi CSN - mēģini pierādīt, ka neesi vainīgs. Sīkums protams, bet ja gadīsies, ka nebūsi vainīgs bet izbrīnā pēc būsi Tu vainīgs dabūsi maksāt dubultā gan uzņēmumam gan cietušajam,

Secinājums- Džeki, ir daudz citu cienīgu kurjeru uzņēmumu, šis uzņēmums ir darbinieku konveijers(Ofiss mainās, priekšnieki mainās, kurjeri mainās) te neviens nepaliek uz ilgi, uzņēmums jau pamazām deg nost un tevi iemetīs uz degošām oglēm strādāt, saglabā nervus, man šķiet pat express pasts ir cilvēcīgāks uzņēmums par šo. Ar Rimi vispār nesalīdzināsim

PS - uzmanīgi darba intervijās lasāt par ko ņemas nost bonuss, tur praktiski par jebko ņemas nost bonusi un bonusi tur ir 2/3 Tavas algas. Kā arī apskatāties kosmosa cenu par busa bojāšanu un kad rakstīsiet atlūgumu obligāti lasāt, kas uz lapas, citādi Tev visu laiku skandinās: jā protams, ka būs abpusējs līgums! . Bet rezultātā protams, ka nebūs abpusējs līgums, uzmetēji, darbinieku krāpnieki, nekvalitatīvs darbinieku serviss.

Un klienti vēl brīnās kāpēc mums tas nepienāca, tas sasists, vai kāpēc kavē, kāpēc kurjers maisus noliek un aizmūk uzreiz. Lūk kāpēc!

18.07.2023

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 19.07.2023

Labdien!

Novērtējam Jūsu atsauksmi par darba organizāciju un apstākļiem mūsu uzņēmumā.

Saprotam Jūsu bažas un veicam atvērtu dialogu ar mūsu darbiniekiem. Esam lūguši situāciju komentēt atbildīgajiem darbiniekiem. Ja jums ir konkrētas problēmas, kurām vēlaties, lai mēs pievērstu uzmanību, mēs aicinām Jūs sazināties ar mūsu Personāla vadības nodaļu vai tiešajiem vadītājiem. Esam apņēmušies risināt jebkurus pamatotus iebildumus un atrast risinājumu.

Turpināsim uzturēt pozitīvu darba vidi un kā prioritāti tupināsim izvirzīt darbinieku labklājību.

Cieņā
Barbora

Papildināts Monstalv 18.08.2023

Neviens protams ar mani sazinaties negribēja. Takā spriežat paši, māk tikai rozā brilles visiem uzvilkt

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 21.08.2023

Labdien!

Nosūtījām Jums privātu ziņu ar lūgumu norādīt kontaktinformāciju, lai varam ar Jums sazināties.

Cieņā
Barbora