www.sudzibas.lv Barbora Slikts darba devējs

Barbora - Slikts darba devējs

Tie saucamie nodaļas vadītāji, sanāk var izlemt vai maksāt par savāktajam rindām vai ne, jo samaksāja tikai par faktiski nostrādātajam stundām. Runas par to, ka katru dienu var izrēķināt cik būs prēmijā, un ttl, blēņas pilnīgākas. Bija ari dzirdēts ka citu darbinieku savāktas Rindas var sadalīt uz citiem darbiniekiem.

Papildināts Inese3030 23.10.2020

Sanak ka chakare cilvekus. Bus japarbauda caur darba inspekciju un vid, ka tur maksajas. Ja pie tam liguma nav rakstits ka var dabut kkadas premijas.

23.10.2020

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 23.10.2020

Atvainojiet, ka sagādājām Jums vilšanos. SIA PATRIKA darbinieku atalgojums sastāv no atlīdzības par nostrādātajām stundām un no papildus bonusiem. Ar papildus bonusiem, to apmēra aprēķinu un nosacījumiem darbinieki tiek iepazīstināti parakstot darba līgumu, kā arī darba vietās ir pieejami informatīvi materiāli. Ja ir jautājumi vai neskaidrības par atalgojumu, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected]. Lai Jums turpmāk veiksmīgas darba gaitas!

Ar cieņu
Jūsu BARBORA