Barbora - Serviss

Tika pasūtīts no šī iveikala produktu klāsts. Piegāde no plkst. 20:00-21:00. Ap 19:00 atnāk epasts,ka piegāde kavēsies par 40min, ok, ne pirmā reize. Pēc plkst. 21:30 atnāk sms, ka preci piegadās nākamo 20min laikā. Plkst.22:40 ne preces, ne ziņas, ka piegāde tomēr nebūs. Nedaudz nesaprašanā un nevajadzigā dusmu mākoni. Lai visiem jauks vakars

25.09.2021

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 27.09.2021

Labdien!

Ļoti atvainojiet par radušos situāciju! Lai atrisinātu šo situāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz tel.nr.: +371 29712886 vai rakstot uz [email protected]. Pārbaudīsim, kādēļ šāda situācija radās. Noteikti sniegsim risinājumu Jums par labu, kā arī vai atriezīsim naudu par nepiegādāto pasūtījumu vai piegādāsim to Jums ērtā laikā.

Ar cieņu
BARBORA

Q

Joe Rogans👽 26.09.2021

Sev bojāt nervus, kad var vienkārši aiziet 500m līdz tuvākajam veikalam.

P pagpag 26.09.2021

Klau Džo, 500m turp, 500m atpakaļ, tas jau ir vesels "ķilavmetrs", 2,5reizes apkārt pa stadiona skrejceliņu, un visi jau nav tādi džoggingfani ar pilniem produktu maisiņiem kā daži varbūt...:-)))

Joe Rogans👽 26.09.2021

Es no pāķiem, nesaprotu tos Rīgas prikolus ar Bolt/Wolt un Barboru.