www.sudzibas.lv Barbora Piesavināšanās

AtrisinātaBarbora - Piesavināšanās

Pasūtīju preces Barbora, kurjers atveda, bet sajaukts kods citas preces, es nepaņēmu, atdevu un piezvanīju uz norādīto mob. Nr. Solīja atdot naudu 5 dienu laikā, pagāja nedēļa ne naudas ne preces, bet Barbora mājas lapā parādījās uzraksts ka prece 35 eur vērtībā piegādāta un pasūtījums izpildīts.

17.11.2021

Papildināts Edžiņš 17.11.2021

Meli,ka nauda ir atdota un nosūtīta uz kontu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edžiņš 18.11.2021

Naudu saņēmu svētku dienā plkst.11:00, 18.11.2021, pēc vēlmes uzsākt kriminālprocesu par naudas piesavināšanos, piecu dienu laikā visādā gadījumā problēma netika atrisināta. Pasūtījums 11.11.2021 nauda atgūta 18.11.2021, nu īsti labi nav, ja jāzvana un jālūdzas sava nauda.

E

L Latviete333 05.12.2021

BARBORA interneta veikals patiešām nodrošinā ļoti sliktu servisu, piegādājot preces, kurām beidzies derīguma termiņš, ar nokavēšanos. Kurjeri bieži ir ļoti rupji. Tie laiki, kad jāpacieš rupja attieksme, manuprāt, sen jau pagājuši. Ļoti ceru, ka ar BARBORA nekad vairs nebūs jāsadarbojas, un noteikti turpmāk izvēlēšos citu piegādātāju.