www.sudzibas.lv Barbora Krāpšana un slikts klientu menedžments

Barbora - Krāpšana un slikts klientu menedžments

Tā ir patērētāju maldināšana draugi. Dzīvoju privātmājā, kas atrodas Saulkrastu sākumā, redzēju reklāmu, kas braukā pa Saulkrastiem, ka Barbora tagad veic piegādes Saulkrastos. Biju vīlies, kad piegādes adresi neizdevās pievienot, sazinoties ar Barbora.lv saņēmu atbildi, ka mana atrašanās vieta neatbilst piegādes zonai, jo tiek piegadāts tikai Saulkrastu pilsētā. Nosūtīju print screen, kas norāda, ka atrodos pašā Saulkrastu sākumā, bet saņēmu tikai atrunas. Papētīju sīkāk un redzēju arī citu novadnieku neapmierinātību saistībā ar neiespējamu adreses norādīšanu kad saņemta drukāta reklāma pasta kastītē. Bez tam redzēta arī reklāmas piekabe, kas lieliem burtiem reklamē Barbora piegādes Saulkrastos.
Pirms uzsākat tik plašu reklāmas kampaņu, derētu pārliecināties, ka reklamētais ir patiesība.

Neesmu vienīgais, kas maldināts, jo sociālajā tīklā Facebook pie mana komentāra komentēja citi novadnieki.

Pēc manām sūdzībām soc.tīklā Facebook man piezvanīja Barbora klientu apkalpošanas speciālists, kas solīja pievienot adresi. Pagāja pāris dienas, saņēmu e-pastu, ka tomēr mana adrese nevar tikt pievienota.

Ar cieņu,
Viesturs

22.05.2021

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 24.05.2021

Labdien, Viestur!

Ļoti žēl, ka likām Jums vilties. Piegādes veicam Saulkrastos nevis visā Saulkrastu lauku teritorijā. Pavisam nesen uzsākām veikt piegādes uz Saulkrastiem, lai arvien vairāk klienti varētu uzsākt izmantot mūsu pakalpojumus.
Šobrīd aktīvi strādājam, lai paplašinātu mūsu piegādets teritoriju, arī Saulkrastos. Pagaidām precīzakas informācijas par paplašināšaos nav. Kad paplašinam piegādes teritoriju, vienmēr informējam par to klientus.

Paldies par Jusu sapratni!

Ar cieņu
Jūsu Barbora

Ugis.fenikss 22.05.2021

baigais, biezais ah? privatmaja uuuuuh liels puika. Nevajag ta nakt flexot ja. izbaudi kas tev ir :) pirms pacanus pasaukshu.

"" 22.05.2021

Izskatās ka tajā Barbarā slikta apkalpošana.

"" 22.05.2021

Atvainojos Barbora