www.sudzibas.lv Barbora Cena uz produkta nesakrīt ar pavadzīmē uzrādīto!

Barbora - Cena uz produkta nesakrīt ar pavadzīmē uzrādīto!

Saņemot preci ar konkrētu uzlīmi uz preces par tās svaru, cenu-tā nesakrīt ar pavadzīmē norādīto cenu! Barboras konsultante sniedza man šādu skaidrojumu: "uzlīmēm uz piegādātajiem produktiem ir informatīva nozīme t. i. Lai varētu salīdzināt svaru ar pavadzīmē esošo svaru un, protams, lai norādītu preces derīguma termiņu.
Akcijas veikalā var mainīties katru dienu un tāpēc Cena uz uzlīmes var atšķirties no pavadzīmē esošās Cenas, tāpēc var būt, ka dienā, kad jūs pasūtījāt un apmaksājāt savu pasūtījumu, šīm precēm varēja būt un varēja arī nebūt akcija. Mēs komplektējam preces no maxima veikala plauktiem, ne no noliktavas, tāpēc, ja šajā veikalā kādai precei ir akcija dienā, kad jums ir piegāde, tad šī Cena atspoguļosies uz preces uzlīmes. Jums tika piegādāta prece par tādu cenu, kāda bija pirkuma apmaksas brīdī.
Cerams, ka šis paskaidrojums jums palīdzēs saprast, kā darbojas uzlīmju sistēma. " -
manā gadījumā samaksāju vairāk nekā saņēmu produkciju!

03.01.2022

Atbilde no Barbora.lv Support Pārstāvja atbilde 04.01.2022

Labdien!
Atvainojiet par sagādāto vilšanos.
Produkta cena tiek fisēta pirkuma brīdī. Tā kā pasūtījumu var veikt ne tikai uz šodienu, bet arī piecas dienas uz priekšu, kas nozīmē, ka cena veikalā, kurā komplektējam preces, var mainīties.
Mēs klinetam nodrošinam to cenu, kura precei bija pirkuma apstiprināšanas brīdī, neskatoties uz to, ka veikalā cena var mainīties gan uz augšu, gan uz leju.
Ja rodas jautājumi, rakstiet mums uz e-pastu [email protected] vai zvaniet uz tel.nr. +371 29712886.
Ar cieņu
BARBORA

D dpd_darbiniece 03.01.2022

Barbora - Vissliktākais darba devējs Latvijā. Man piedāvāja darbu, es atnacu uz to un jau uz otro dienu mani atlaida bez pamatota iemesla. Viņi pat negrībēja man maksāt algu par šim dienām. Viņi vienkarši miļ izmantot cilvēkus bezmaksas!

Izskatās, ka Anita Mikelsone ar savu 1,5 klašu izglītību nav spējīga aptvert elementāras lietas: pasūtīt Barbora, nav tas pats kā nopirkt Maximā. Un nez kāpēc šī nabaga apkrāptā radība nav pamanījuši, ka atsevišķām precēm cena uz uzlīmes ir augstāka, nekā šī ubadze ir samaksājusi?

MURAKAMI 04.01.2022

Kārtējā kapejkup*sēja xD

Good Intentions 04.01.2022

Viss pareizi. Maksā to cenu kura uzrādās apmaksas brīdī, ja kaut kas neapmierina, tad velcies uz veikalu.