www.sudzibas.lv banketi ēdināšana

banketi - ēdināšana

Piedālījos kādā ļoti jaukā saviesīgā pasākumā (kā viesis), kur ēdienu bija gatavojis kāds Ivars (pavārs no Rīgas apgabaltiesas kafejnīcas).

Teikšu Jums godīgi, ēdiens bija vienkārši drausmīgs... :(
- Kāposti izskatījās kā būtu uzsildīti jau kādu divdesmito reizi;
- Kartupeļi bija ūdeņaini un salipuši;
- Zivju plates vispār nebija ēdamas;
- Svaigu dārzeņu uz galdiem vispār neredzēju.
Kopumā sakot, pie tik slikta ēdienu galda es sēdēju pirmo reizi :(
Ļoti ceru, ka pie šāda ēdienu galda Jums nenāksies dzīvē sēdēt!!!

E Eseseseseseseseses 17.10.2010

Pavaaram Ivaram uzvaards arii ir???
Cik var publiceet saadas primitiivas un infantiilas suudziibas? Taas daudz vairaak izsaka par pasu suudziibnieku kaa 'apsuudzaamo'...

T toEseseseseseseseses 17.10.2010

Tev durai pasaka kur strada tas pavars.Banketa ne jau visi viesi būs tik bekaunīgi lai skraidītu un jautātu pavara uzvardu.Tu jauns skuķis esi vai?

A andrejs 17.10.2010

To Lauris To

Tu lohs, laikam esi pārāk izlepis daunis! nesaprotu pēc viesībām bikses piešļāci ka sūdzies par ēdienu? Tu bomār priecajies ka vispār tev kāds ēst deva.

A Andrejam 17.10.2010

Jus jaunais cilvēk maz zināt kas īsti ir dauna sindroms ka te ta mētājaties ra tadiem vardiem?Turklat par banketiem parasti maksa, un ja atsauksem ir slikta ļoti jauki ja to pasaka.Neveletos samaksat un tad lai maniem viesiem nepatik.

D Daunasindroms 17.10.2010

Dauna sindroms ir viena no hromosomu patoloģijas formām, kad 46 hromosomu vietā ir 47 hromosomas, pie tam kariotipā ir trīs 21. hromosomas kopijas (normāli jābūt tikai divām). Šo sindromu 1866. gadā pirmoreiz aprakstīja angļu ārsts Džons Dauns (John Down) - no kā arī ir radies sindroma nosaukums.

Dažreiz šī patoloģijas forma tiek nepareizi dēvēta par Dauna slimību.

D Daunasindroms 17.10.2010

Pasaulē vidēji katrs 600 bērns piedzimst ar Dauna sindromu. To nav spējusi ietekmēt ne ekoloģija – uz slikto pusi, ne zinātnes progress – uz labo pusi. Statistika saka, ka šādi mazuļi vairāk dzimst gados vecākiem cilvēkiem, bet arī pavisam jauniem vecākiem gadās sagaidīt šo īpašo bērnu. Dauna slimība ir viens no endogēnās izcelsmes oligofrēnijas veidiem. Slimību 1864.gadā aprakstījis angļu ārsts Džons Lengdons Dauns. Pēc statistikas datiem Eiropā ar to slimo 1 bērns no 600 līdz 700 jaundzimušajiem. Dauna sindroms veido apmēram 10 -12% garīgās atpalicības populācijā, un tas vienādi skar abus dzimumus.
Dauna sindroma formas ir saistītas ar patoloģiskām izmaiņām dzimumšūnās. Šīs izmaiņas var būt iedzimtas (piemēram, Dauna sindroma nēsātāji) vai iegūtas (piemēram, ķīmisku vielu vai starojuma iedarbība dzimumšūnu attīstības laikā).
Dauna sindroma iemesls nav zināms, kaut arī tas daudz tiek pētīts.Par iespējamiem cēloņiem uzskata vēlas dzemdības (ar Dauna slimību biežāk slimo bērni, kuru mātes dzemdību laikā ir vecākas par 35 gadiem), kā arī jonizējošās radiācijas ietekmi. Sieviešu vecumā no 40 līdz 45 gadiem risks ir lielāks – 1, 5% gadījumu. Jebkuras izmaiņas iedzimtības materiālā (mutācijas) izraisa izmaiņas arī organisma funkcijās un uzbūvē. Mutācijas var izraisīt daudzi un dažādi faktori. Pēdējā laikā ļoti aktuāls kļuvis jautājums par radiācijas un dažādu ķīmisko vielu kaitīgo ietekmi uz mūsu organismu.

A AHHHAA 22.10.2010

Vai tik tas nav pavārs/īpašnieks kafejnīcai SIA "Ivars un Ivars", Brīvības bulvārī 34, Rīga?
Arī esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes par šo uzņēmumu.

K kelto 23.10.2010

Esmu personiski sūtījusi banketus, no šīs pašas kafeinīcas, un vienmēr esmu bijusi sajūsmā... Viss ir pieticis un pāri palicis... Ne reizi nevarēju sūdzēties... Tā kā uzskatu ka šī ir vien no labākajām kafeinīcām kur sūtīt kādu banketa galdu...

G Guna 23.10.2010

Diemžēl jāatzīst, ka Kelto neko labāku savā dzīvē nav baudījusi, ja var izteikt sajūsmu par tik sliktu ēdiena kvalitāti! Arī mana pieredze ar šo "uzņēmeju" nav pozitīva.

A aivis 24.10.2010

Ja tas ir tas pats Ivars no apgabaldiesas -neiztekišos, VEMT GRIBAS, ko redzēju vienā pasākumā, viņa klātajos galdos, PRETĪGI .NEIESAKU nevienam zzzzzzzzzzzzz

Z zuze 27.10.2010

TO apgabaltiesas pavāru atlaist no darba janeprot strādāt. Ēdiens ir vienkārši briesmīgs. Kad strādāja tā sieviete jau gados viss bija ok, bet tagad šausmas, vairāk nesūtīšu neko. CITU PAVĀRU AR STEIGU!!!