Ban-ko Construction SIA - Krāpšana

Labdien!
Vēršos ar sūdzību par uzņēmuma "Ban-ko Construction" pārstāvi Jāni Kozilānu saistībā ar
pārkāpumiem darba attiecībās.
Norādu, ka:
1. Man nav izmaksāts pienākošais atalgojums par paveikto darbu;
2. Netiek sniegta konkrēta informācija par atalgojuma izmaksas termiņiem;
3. Netiek izsniegtas darba algas lapas, neskatoties uz vairākkārtējiem pieprasījumiem;
4. Tiek sniegti atkārtoti solījumi (piemēram, “rīt”), kas netiek izpildīti.
Informēju, ka par minēto situāciju jau ir iesniegts iesniegums Valsts darba inspekcijā, kā arī prasība
tiesā.
Ja situācija netiks atrisināta, turpināšu aizstāvēt savas tiesības likumā noteiktajā kārtībā

Komentāri (2)

S Specialisten 14.05.2026

Jānis Kozilāns uzmetējs,krāpnieks,esiet uzmanīgi ar šo personu!

J JANCHUKS@2010 11.06.2026

Ban-KO Construction vadītājs Jānis Kozilāns reāli uzmeta mani. Sākumā nebija nekādu problēmu kamēr bija otrs vadītājs, ar to varēja visu sarunāt un tiešām pozitīvs cilvēks, nezinu, kas īsti notika, bet viņš aizgāja un vadības groži palika Jānis Kozilāna rokās sākumā šķita ka vis būs kārtībā, solīja objektus, kurus jau esot sarunājis un zvērēja ka ar naudām arī nebūs nekādu problēmu, bet realitāte uzmeta par vairākiem mēnešiem ,ne tikai darbiniekus, bet arī ģenerāluzņēumu. Atlaida visus darbiniekus, neko nesamaksājis. Paņēa vēl avansus no ģenerāļa un pazuda bez vēsts visi numuri atslēgti, tik sociālajos tīklos var redzēt ka dzīvo kā niere pa taukiem un pērk visādus sūdus, kamēr darbinieki palikuši bez iztikas vairākus mēnešus. Nevienam neiesaku sadarboties ar šo personu, lai arī viņš ir zinoš, bet uzmetīs jūs acis nemirkšķinot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus