Gulbenes slimnīca - Vecmātes nolaidība

Gulbenes slimnīcā strādā vecmāte Līga Ķuze, kas nesaprot neko no sava darba, viņas neizdarības pēc nomira mans bērniņš dzemdībās... Arī tagad atļaujās būt rupja pret grūtniecēm, ļoti patīk stimulēt dzemdības, labāk ir paskatīties Tv nekā aiziet lieku reizi pie grūtnieces un viņu paskatīties...

I ivo 06.02.2011

kārtēja sastresojusies mammīte...

M Mammīte 06.02.2011

Ivo, kāpēc tu nenomiri dzemdībās?

I Ilze 19.02.2011

Tas ir pedejas mulkibas ko te raksta Liga Kuze ir laba un profesionla vecmata, un savu darbu pilda ar lielako atbildibu.Ja grutniece ir dzemdibu laika nervoza un nevar savaldit savas emocijas tas ir pats par sevi saprotams, ka vecmata pateiks stingraku vardinu, jo skatoties no profesionala viedokla sada gadijuma ja dzemdetaja nepapulas piedzemdet savu berninu var rasties daudz komplikaciju un problemu gan berninam kas nepiedzimst, gan dzemdetajai kas nepacensas un neuzklausa vecmates padomus un rikojumus.Esmu pati dzemdejusi divas meitinas un abas pie Ligas Kuzes es uzskatu ka si vecmate ir profesionala sava joma un esmu loti prieciga, ka vina bija tiesi taja bridi klat un atbalstija mani un palidzeja piedzemdet.Liels paldies vinai.

K kristine 04.06.2011

Liga tiesam ir laba vecmate, ari es piedzimu pateicoties vinai!man ari bij problemas un vina tas noversa palidzeja manai mamma, vina ir tiesam laba! vina jau nu noteikti nedaris launu berninam!

L līna 27.10.2011

man ari pirms gada pienema liga kuze dzemdibas un nevaru sudzeties, biju sanervozejusies daudz ko nedariju ka lika, bet no vinas neviena rupja varda nedzirdeju.