www.sudzibas.lv Balvu un Gulbenes slimnīca Slikta komunikācija ar bērnu

Balvu un Gulbenes slimnīca - Slikta komunikācija ar bērnu

25.februārī aizvedu savu bērnu (nepilni 2 gadi) pie bērnu alergologa dr.Mārītes Pogas. Attieksme un komunikācija - "kā pret suni". Biju aizmirsusi sejas masku citā somā. Ejot iekšā kabinetā - dr. Poga nepieklājīgā un dusmīgā tonī uzbļāva "Kur maska?" Uz ko es mierīgi atbildēju ka aizmirsu citā somā. Tam sekoja dr. Pogas vēl dusmīgāks tonis un jautājums "Kā Jūs vispār tikāt cauri reģistrācijai?" Uz ko es atbildēju ka redz, ka tikām. Tad daktere pateica, citēju: "Nu, ko es varu pateikt, pretīgi, ļoti pretīgi! " Tātad pretīgs personāls un pretīga es! Varu pateikt, ka personāls ir lielisks Gulbenes slimnīcā. Pa vidu visam ir mans bērns, kuram jau tā ir bailes no dakteriem. Mans bērns raud, es viņu mierinu. Atgādinu ka dr. Poga ir BĒRNU alergologs. Uz manu jautājumu kur lai dabū masku, viņa man to negribīgi iedeva. Citās iestādēs ir prakse, kad maskas dod! Bērns turpina raudāt, es viņu mierinu. Dr. Poga turpina nepieklājīgā un dusmīgā tonī prasīt, ko jūs te atnācāt. Cik esmu ar bērnu bijusi pie dažādiem ārstiem, vienmēr ir laipna, jauka attieksme - jo bērns nav pieaugušais, ar bērnu ir jārunā savādāk un jāuzvedas savādāk. Kad dr. Poga pavirši apskatīja manu bērnu, uzrakstīja ka bērns ir jāpavēro. Analīzes netika ņemtas. Pēc frāzes savā augstprātīgajā tonī "Vēl kaut kas?" es teica paldies, nekas. Uzskatu ka dr. Pogai ir jāapmeklē psihologs vai psihiatrs! Tā nedrīkst runāt ne ar pieaugušajiem, kur nu vēl bērniem! Varbūt ir jāmaina profesija?!

01.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Komentāri (2)

T tainsīgatiesa 01.03.2023

kartēja izredzēta, kurai likumi nav rakstīti.

T taisnibascinitajs3 02.03.2023

Zinot, ka aizmirsāt masku, uzreiz reģistratūrā paprasīt nevarēja, tik dur tālāk līdz pašam ārsta kabinetam. Pēc tam ārsts saslimst uz 2 nedēļām un citiem bērniem jāpaliek bez pieraksta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes