Balvu un Gulbenes slimnīca - Rupja runāšana

Slimnīcā tika tuvs cilvēks, vairāku stundu garumā nevarēju sazvanīt, izlēmu, ka zvanīšu uz uzņemšanu, lai noskaidrotu, kas tomēr noticis, kādā nodaļā atrodās. Uzņemšanā telefonu pacēla Aija Čerevina, uz jautājumu vai nevaru noskaidrot kaut ko, jo ļoti uztraucos un vairāku stundu garumā nevaru sazvanīt sākās bļaušana, kādēļ es zvanos un, ka man nav saprašanas, ka gan jau ārsti pašlaik izmeklē. Tik nelaipnu un nekorektu runāšanu nebiju gaidījusi, nācās vienkārši nolikt telefonu un palikt gaidot neziņā, kas vispār ir noticis. Nav pirmā reize ar šo "cilvēku" kad savas dusmas izgāž uz citiem. Ļoti nelaipna ar dzīvi neapmierināta sieviete, noteikti uzskatu, ka balvu un Gulbenes slimnīcai būtu jāņem vērā, ka šāds mūžīgi neapmierināts cilvēks nevar strādāt ar citiem cilvēkiem.

02.08.2021

I

M Madaraaā 13.09.2021

Aijas Čerevinas stils ir rupjš un ass.Aija pieliks pie vietas un pasūtīs JEBKURU!Tas nav pieļaujams kā mediķim,pat ja viņa ir ārsta palīgs,kur vajadzīga ātra reakcija.