Balvu un Gulbenes slimnīca - Arsta nolaidība

Vakardien 16.03.2019 biju aizbraukusi uz balvu slimnīcu ar sūdzībam par asins spiedienu galvas sāpem un vēdera sāpem. Uzņemšanas nodaļa mani uzņema labi. Pēc kada laika mai aizveda uz ginekoloģijas nodaļu kur mani pieņema daktere Inese Upeniece. Kura paskatījās un un pateica ka pie galvas sāpem turpināt dzert paracetamolu turpināt dzer magne b6 premium un palaida majas. Šodien man no rita sakas asinošana es ar viru atbraucu uz Rēzeknes slimnīcu kur man pasaka ka ir apdraudēta bērna dzīvība. Es vēlētos lai šī daktere tiktu sodīta par nolaidību un par to ka neveica nekadas pārbaudes vispār tiek atlaista no darba.

17.03.2019

G

B BK 17.03.2019

Ne tu pieņēmi darbā, ne tu vari atlaist.

Lucifer 31.03.2019

Izskatās, ka Gulbenē joprojām "pasmērējot fastumgel, viss pāriet" xD

R Ruslans Ignatenko 23.10.2020

Tiešām Balvu slimnīcā ir ļoti briesmīga attieksme no ģinekoloģijas nodaļas ģinekoloģiem, izņemot Stūrmani.Attieksme kā pret suni,Tevi rupji lamā un apvaino,pazemo! Paldies Balvu slimnīcai man tagad morālā trauma uz mūžu!