www.sudzibas.lv Balvu un Gulbenes slimnīca Rupja, necieņas pilna attieksme pret pacientu

Balvu slimnīca - Rupja, necieņas pilna attieksme pret pacientu

Saskāros ar rupju attieksmi no Balvu Slimnīcas personāla. Konkrēti no rentgena kabinetā strādājošās kundzītes. Kad ieraudzīja, ka uz deguna blakus dobumu un žokļa kaula rentgenu mani nosūtījis mans zobārsts, sāka rupji apsaukāt zobārstu, kliegt, ka deguna blakus dobumam nav nekada sakara ar zobiem. Kad teicu, ka esmu tikai pacients un eju tur kur mani nosūtījis ārsts. Izskanēja vārds-debīlisms. Es paciešot ņirgāšanos sagaidīju kad uztaisīs rentgenu. Kad jautāju kā es varēšu apskatīt rezultātus atbilde bija-kautkur datorā jau bus... Jautāju kuram ārstam sūtīs, zobārstam vai ģimenes ārstam... Sapratu, ka "nav mana darīšana"! Uz manu uz redzešanos atbildes nebija-pagriezās un ar kolēģi turpināja bļaustīties. Ļoti žēl, ka ir jāpacieš tāda ņirgāšanās un es zinu, ka neesmu vienīgais aizvainotais pacients.

D

L linda 03.02.2018

Balvu Slimnīca tiešām ir briesmīga attieksme prec cilveku. Cilveks pacients viņiem ir nulle. Nesaprotu kāpēc attiecīgās iestādes nerīkojās. Tur jāiesūta slepena kontrole. Sūdzības ir bijušas tik daudz. Pati esmu saskārusies ar to slimnīcu mani radinieki, Atttieksme ir vnk BRIESMIGA.

G Gundega Logina 19.03.2019

Es piekrītu jums
Es vienreiz biju Balvu slimnīcā un es tur 1h atgaidīju dakteri... un tad kad mani ieveda, jo sāpes bija nežēlīgas... daktere vēl pateica kas pati paiet nevar. Un tad kad mani ielika palāta, rīta daktere deva zāles... ar mani vienā palāta gulēja 9 gadus veca meitenīte... un Meitene nevarēja norīt kapsulu... daktere uz viņas sakliedza un pateica "Neboja man zāles" es kad tādu izdzirdēju es biju šokā.