www.sudzibas.lv Balvu Policija nesniedz palīdzību

Balvu Policija - nesniedz palīdzību

Sweiki!Valsts ir liela, taču lai aizstāvētu sevi un savus tuvākos brīžos, kad kāds dara pāri jaw vairākus gadus - new kur wērtsies! Runa iet par iestādi, kas ir cilvēku aistāve un noziedznieku sodītāja, taču ne manā gadījumā. Esmu vīlusies, ļoti vīlusies Balwu policijas darbiniekos..ir tāda lieta, kā manā ģimenē ir iemitinājusies kāda siewiete, kas neļauj dzīwot ne man, ne manai māsai, ne tētim. wiņa ļoti bieži lieto alkoholu un sāk kauties, nepatiesi aizwainot un aiskart. ik reizi kā zwanu uz policiju, lūgt pēc palīdzības un miera - man tiek atteikts..Viņi atbild-ka neietilpst viņu darba pienākumos izolēt dzērājus-kaušļus..es biju ieniegt iensiegumu par siewieti, kas nodara'ne tikai miesas bojā'jumus, taču arī morāli pazemo. Inspektore, kas mani uzklausija un paziņoja-ka policijas darba pienākumos ietilpst izolēt personas, kas traucē dzīwot.Pēc iesnieguma iensiegšanas, tajā pašā wakarā situācija ar trako siewieti atkārtojās un manas māsa lūgums pēc palīdzības kārtējo reizi tika noraidīts.
Es wairs nezinu kur wērtsies.Kas būs tas, kas palīdzēs ne tikai man, bet arī citiem šādā situācijā nonākišiem cilwēkiem?

L

Komentāri (11)

M Mellene 29.11.2010

(manā ģimenē ir iemitinājusies kāda siewiete) Kā tas ir saprotams???

A Aleksa 29.11.2010

Varbūt, arī iesniegumā "v" vietā bija "w" tāpēc policijā neko nesprata????:D pati paņem to "siewieti" un izmet no dzīvokļa.

# ##### 30.11.2010

Kā tas ir saprotams ---iemitinājusies, cik saprotu ilgi laiku---kaut kas te nav saprotams, nu nezinu gan ?

$ $$$ 30.11.2010

Kur tas tieši ir un kā tad sauc šo sievieti?

$ $$$ 30.11.2010

Ja jau tu tā publiski raksti---tad atklāj arī kas, kur un kāpēc tavs tētis pieļauj to, sanāk jau neticami, ka galīgi svešs cilvēkks jūs tur teranizē!:)))kāpēc un uz kādām tiesībām šī sieviete tur atrokas---tas ir pie jums---tava tēta, māsas, , , ,

A Antiņš 01.12.2010

Policijā maz maksā, līdz ar to ir jārēķinās...

A autore 02.12.2010

Aleksa: Tam ar "w" burtu naw nekāda sakara..es biju iecirknī un manu teikto wisu polociste pierakstija..
########: Iemitinājusies-dzīwo un newācās prom, NEWAR aizdzīt..wiņas mantas pat esmu izlikusi laukā, bet ir iewilkusies atpakaļ.. un es nezinu kā ar wiņu cīnīties, kā tikt waļā no wiņas..
$$$: Balwu raj. naw jēgas kā sauc wiņu, bet waru pateikt tik ot, ka tāda eksemplāra wairs naw [slēpt]@
Tētis pats wiņu ir licis no mājā un wiņai tas ir pie wietas wietas..siewiete ar wīrieša dūšu..par to ka sencis aizstāwās no wiņas uzbrukumiem un iemet wiānai pa aci, wiņa zwana tēwa šefam un sūdzās..tētis strādā militārajā jomā un kautiņus wiņš newar atļauties, jo riskē ar sawu darbu:(
Ausekli: jā, nabadziņiem policijā maz makša, tādēļ lai warētu aizbraukt kādā ceļojumā jāpastāw uz ceļa, jāpalasa kukuļi, a kad iet runa par strādāšanu un citu cilwēku aizstāwēšanu, tās - tas neietilpst wiņu darba pienākumos [slēpt]@
tad kas galu galā war palīdzēt?!Kas par iestādi wai cilwēku?

wai tad kad būs kāds nogalināts ar nebrauks jo tas neietilpst darba pienākumos?! [slēpt]@

J Jowkick 02.12.2010

varu palīdzēt viņu aizvākt)

# ######## 02.12.2010

Laura, nu te patiešām nevar saprast --kas tad īsti ir tā sieviete?Kā tā ir iemitinājusies, tev tas visiem kam raksti vai stāsti ir saprotamāk jāskaidro!
Ja viņa ir tavam tēvam sieva un tev pamāte---tad jau drīzāk --bāreņtiesā jāgriežas, ja neesi pilngadīga, ja tai sievieteei nav nekāda tiesiska pamata tur dzīvot, tas ir ja viņa tur jusu mājā vai dzivokli nav nekāda saimniece, tad jau tēvam jāraksta iesniegums policijā un ja patiešām policija neko nedara, uz ko nu neticu, varbūt viņi nav tiesīgi to darīt, jo tas ar'i var tā būt, bet ja nu tā ir un lai noskaidrotu savas tiesības, tad varbūt griezties pie Tieslietu ministres---tur tev paskaidros gan tavas, gan policijas tiesības, bet ja atklāti ---tad tavā rakstā lasot vai 10 reizes -=--nu nekas saprotams nav, varbūr ka arī policija neko tavā rakstā arī nesaprot, nu varbūt tad pati tur aizej pie policijas priekšnieka vēlreiz.Veiksmi tev.

# ######## 02.12.2010

Pardon!, NEPAREIZI UZRAKSTĪJU---NEVIS TIESLIETU bet gan IEKŠLIETU ministriju!!!

A Antiņš 03.12.2010

Policijā maz maksā, līdz ar to ir jārēķinās... par tādiem sīkumiem pirkstiņu nepakustinās.Protams ja būs līķis, tad tā būs cita lieta-gribot negribot ir jākonstatē vismaz fakts...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes