baltresurs.darbs spanija - krapsana

V valja 06.03.2010

uzraksti sikak, kas un ka.

es jau gandriz pieteicos, bet licence vinjiem ir vien paris menesjus, tapec pardomaju.

H Hugo Djego 06.03.2010

Vaļa, tā nedrīkst atkāpties un pārdomāt, citadi mēs neuzzin asim, kas tur par pīrāgiem...

N Nikolai 08.03.2010

U menja uehal cherez nih drug . Rabotaet tam . Mogu datj ego isp telefon . A to chto u nih Licenzija poluchena v dekabre . Nu i chto ? Glvanvoe chto ona estj, i oni... ei otvechajut za svoi dela .

J janis 08.03.2010

Šādā tekstā : "sveicinati, neticiet baltresursam kas sola labi apmaksatu darbu spanija, ta ir vis tiraka krapsana, jus tur varat stradat bet nenopelnisiet naudu pat izdzivosanai, un dokumentu noformesana nemaksa tadu naudu" nav pilnīgi nekādi fakti, tikai emocijas. Ta var nomelnot jebuku kompāniju, un visas kopumā, visi ir slikti un visi ir krāpnieki!

N nemo 21.03.2010

Ne javljajusj nikakim konkurentom, pisu pravdu, potomucto sam ehal i videl cto proishodilo-ih biznes dovesti celoveka, oformitj dokumenti (kotorie stojat 10 euro), vzjatj platu za ziljo i brositj bez sredstv na suscestvovanie. Nikakoj raboti ne budet: maksimium 3-4 dnja dlja otvoda glaz, a daljwe delaj cto hocewj. Ne dolgo im ostalosj suscestvovatj, kriminaljnaja policija uze v kurse sobitij, podkljucjon interpol, tak cto zdite. Skoro pokazut epizod v novostjah i vas v glavnoj role. Tot kto ne glupij-ponimaet, cto poloziteljnie komentarii napisani odnim licom pod raznimi imenami. Kak vas Zemlja voobsce derzit, vedj vam napljuvatj na ljudskie zizni.

S Spaniard 30.06.2010

Skatoties uz tām bildēm sludinājumā pilnīgi skaidrs, ka tas ir uzmetiens. Strādnieki nekad nedzīvo tādās lepnās vietās. Pajautājiet cilvēkiem, kuri ir tur bijuši!!!