www.sudzibas.lv Baltkoms - SV Nets Baltkoma pakalpojumu kvalitāte

Baltkoms - SV Nets - Baltkoma pakalpojumu kvalitāte

Nav noslēpums ka 2007 gadā, SIA "Baltkom TV" iegādājusies
septiņas interneta kompānijas, "SV Nets", "Uninet", "Tekalats", "MFL Serviss", "Aldems", "Promaks" un "Baltinet DATA". Tāpat uzņēmums iegādājies 32% "Balticom" akciju.

Intervijā ar "Baltkom" pārstāvjiem tika stāstīts ka apvienošanās
rezultātā mazo uzņēmumu klienti nekādas pārmaiņas nejutīs, ja nu vienīgi pakalpojuma kvalitātē, kas būšot labāka, jo apvienojoties kompānijām, tiek apvienoti arī tehniskie resursi, tādējādi uzlabojot pakalpojuma kvalitāti.
Video: Baltcom valdes priekšsēdētājs Pēteris Šmidre par jaunumiem Baltcom.

Diemžēl īstenība ir pavisam cita un man kā "SV Nets" klientam apvienošanās neko labu nenesa! Sāksim ar to ka no "SV Nets" saņēmu skaistu vēstuli kur bija teikts ka no 15.04.2008. klientu atbalsts tiks nodrošināts izmantojot iekšējos tehniskos resursus un pēdējais tīkla modernizācijas etaps ir pārēja uz jauno datu pārraides kanālu. Par to ka tas ir Baltkom kanāls protams tika noklusēts. Tika arī noklusēts ka tagad visām nopirktajām kompānijām ir vienots tehniskais dienests pa vienu telefonu 67000777.

Tālāk notikumi sāka risināties vel interesantāk. Vēstules beigās it kā starp citu bija teikts ka no 01.05.2008 klientu apkalpošanas centrā (Rīgā, Prušu 25a-113) netiks pieņemti naudas maksājumi un rēķinus vajadzēs apmaksāt bankā vai Latvijas Pasta nodaļā!
Pienāca 15.04.2008.un biju ļoti nepatīkami pārsteigts par slikto interneta kvalitāti. Internets patstāvīgi pazuda un ātrums nekādi neatbilda manam tarifam par 17.70 Ls.
Daļa aktīvāko klientu nolēma atteikties no "SV Nets" pakalpojumiem, bet izrādi jās ka tas vienkārši nav iespējams. Klientu apkalpošanas centrs (Rīgā, Prušu 25a-113) vienkārši bija izkūpējis gaisā. Zvanot pa tehniskā dienesta telefonu 67000777 skaidru atbildi kur lai griežas lai atteiktos no interneta arī nevarēja saņemt. Daži pat devās uz Baltkoma Klientu apkalpošanas centru (Maskavas iela 322), bet tā darbinieki ne atzina "SV Nets" klientus par savējiem.
Pēc kāda mēneša interneta kvalitāte it kā mazliet uzlabojās un drīz atradās arī īpašnieks, izrādījās ka tagad "SV Nets" jaunais kantoris atrodas Barona iela 33a. Hm, interesantākais ka dodoties uz šo adresi mēs nonākam Baltkoma Digitālo Komunikāciju Centrā. :)

Internets ātrums bija mazāks nekā senāk, bet varēja vel iztikt. Tad pēkšņi ap 15 Jūliju man katru nakti sāka pazust internets. Vakarā pazūd un no jauna atkal parādās tikai nākošā rītā ap 10 – 13 .

Tehniskais dienests man atkal laipni informēja ka uz līnijas ir bojāta aparatūra kura patstāvīgi pārkarst un atsedzas. Viņi apsolīja tuvākā laikā novērst šo bproblēmu. Tā pagāja 2 nedēļas kuru laikā tā arī bojājumi netika novērsti un interneta nebija vismaz 10 stundas katru dienu.
Jūlija beigās sapratu ka Baltkomam nav vajadzīgi mani 17.70Ls un aizpildīju viņu anketu lai man atslēdz internetu augusta beigās (atteikšanos diemžēl jāpiesaka mēnesi iepriekš).

Augusta rēķinā neviens protams nebija ņēmis vērā ka man Jūlijā kādas 150 stundas nav bijis interneta.
Šodien ap 12 rītā vel interneta nebija, piezvanīju tehniskajam dienestam un tur man 20 reizi nekaunējās pateica ka bojājumi tiks novērsti paaris stundu laikā.

Ļoti žēl ka tik liela firma ka Baltkom nerūpējās par savu reputāciju. Palasot dažos forumos atsauksmes ja secina ka Baltkom internets ir pēdējā vieta kur iesaka pieslēgties.

T

Komentāri (14)

J Jānis 06.08.2008

Man bija drusku lētāka SVnet pakete (11, 80), iespējams tāpēc problēmas sākās ātrāk jau aprilī. Slinkuma dēļ negāju meklēt klientu apkalpšanas centru, bet lūgumu atslēgt nosūtiju pa faksu. Laikam paveicās, bet ar to bija gana.
Šobrīd esmu Balticom klients un neskatoties uz 32% viss ir teicami. :)

T Taksedo 07.08.2008

Jautrība ar Baltkoms - SV Nets turpinās !

Lai gan esmu jau uzrakstījis līgumu atslēgt SV Nets internetu, Tomēr līdz mēneša beigām vel esmu viņu klients.
Pirmdien internets parādījās ap pulkstenis 13 un pazuda ap 20 vakarā. Pazuda tieši brīdī kad gatavojos nosūtīt pāris svarīgus e-mailus. Pazvanīju uz tehniskais dienestu un sašutis vaicāju kad beidzot savedīs kartībā pieslēgumu.

Tad viņi sāka ļoti laipni skalot man smadzenes. Sakumā pastāstīja kādas podziņas jānospiež lai paskatītos tikla kartes mac adresi. (ka viņiem vajag zināt mac adresi normāli pateikt nevarēja :D ). Tad viņi nolēma ka man manuāli ja nokonfigurēTCP/IP parametrus. Un sāka no jauna kaut ko murgot tipa "sākumā nospiediet podziņu Starts" Man jau apriebās un uztāju lai paskaidro ko šie tieši grib lai izdaru. Neesmu tiklu speciālists tomēr man ir 10 gadus pieredze datora komplektēšanā un programmatūras uzstādināšanā, un konfigurācijā no nulles. Viņi diemžēl to nezināja un noteica diagnozi ka vaina ir manā datorā un lika nākošā dienā gaidīt speciālistu :). Es piekritu lai jau atnāk vai man žēl :).

Kad nākošā dienā ieradās "speciālists", viņam nācās konstatēt kā ka ar mani un manu datoru tomēr viss ir okei un problēma ir viņiem. Kā ieradies, speciālists pēc 10 minūtēm arī aizskrēja.

Diemžēl šorīt nācās konstatēt ka interneta atkal nav (parādījās tikai ap 10).

Viennozīmīgi Baltkoms - SV Nets Tehniskais dienests ir baigās bremzes.

а Анрей 12.08.2008

Полостю согласен. У SV Nets дерьмовый интернет! Раньше был один из лучих в Кенгараксе но как его перекупили стал худшим.
Переключился к Micronet и не капельки не жалею.

K kma 25.08.2008

ņemam i-nets.
Lai atvadītos no SVNets ir jādodas uz Maskavas 322, un jāprasa kaza, kas atbild par SVNets klientiem. Pēc 1, 5 h varēsiet laimīgi iet prom. Internetu protams atslēgs rīt, taču rēķinus varbūt liks maksāt līdz mēneša beigām.

I Ilona 12.09.2008

Ķengaragā iesaku firmu "I-net". Pārslēdzos no Sv-neta un esmu ļoti apmierināta. Pašlaik viņiem akcija- līdz novembrim bezmaksas internets! Līgumsaistību arī nav, ja pārtrauc ātrāk nekādi sodi. Kvalitatīvs internets!

T Taksedo 14.09.2008

Baltkoms - SV Nets kā vienmēr rulē (pārnestā negatīvā nozīmē) un atkal pierāda ka kantorī strādājošie ir baigās bremzes.
Super, 30 Jūlijā iesniedzu iesniegumu lai pēc mēneša atslēdz
pakalpojumu. 15 augustā jau bija jauns provaideris. Šorīt 14 septembrī pastkastē atrodu reiķinu par septembri. Labi ka ir papīrs ka esmu rakstījis iesniegumu. Būs ja ieet taisīt razborkas.
Jo šo nevīžu deļ nonākšu vel parādnieku sarakstā.

A Artis 20.11.2008

Pilnībā pikrītu, sliktāk grūti iedomāties, visu laiku itkā kaut kas tiek remontēts-rekonstruēts-atjaunots-mainīts utt utjp... vienreiz pat trīs nedēļas nebija interneta, kaut arī solīja(ĻOTI retajās reizēs, kad tomēr izdevās sazvanīt), ka līdz vakaram būšot, atkal kaut ko remontējot.Rēķinu gan neaizmirsa piestādīt par pilnu mēnesi.Uzrakstīju iesniegumu par līgumattiecību pārtraukšanu, kā akmens no sirds nokrita :)
Par ātrumu piekrītu citiem-zem jebkādas kritikas.
P.S. Neiesaku nevienam !!!

H hi 28.11.2008

Может быть я немного не в тему :), но являюсь абонентом balticom более 4.5 лет. Именно balticomа, а не кого-то там ещё. Меня всё устраивает (тьфу тьфу, чтоб не сглазить! всем советую!) очень скоростной и качественый и-нет, разрывы оч редкие, передача отличная! :) Если и пропадает, то раз в четыре-5месяца и то на пол часа или на пару минут. Хотя за последние 9мес не заметила каких либо разрывов.Один раз помню на два часа было, но оч оч давно.
Работаю на дому, а ещё и заядло игаю :), настоящий геймер.Ну посудите сами, мне ли не знать каков дожен быть хороший провайдер!? Я играю в World of Worcraft, а для него нужен оч оч хороший и быстрый интернет, чтобы без диссконектов и задержки! :) Вот так. balticom руллит! Всем туда! :) Удачи!

T Taksedo 27.01.2009

Komentēja: Hi 28-11-2008
balticom не плохой толка уплод маленьеый

D Daina 27.01.2009

Es arī esmu Baltcom kliente jau gadus 3 un mani arī apmierina Baltcom internets un televīzija, telefons vispār par velti sanāk, mēnesī runāju ap 2 stundām un maksāju 18, 00 Ls mēnesī, kur iekļauts i-nets, televīzija un telefons!!! Pirms Baltcoma maksājot atsevišķi par visu sanāca mēnesi 30-35 LS. Esmu apmierināta.

T Taksedo 24.03.2009

Pēdējiem 2 komentētājiem gribu pievērst uzmanību ka šeit runa iet par firmu BALTKOMS (raksta ar k nevis c). Firma BALTICOM un BALTCOM (tādu vispār nezinu) ir pavisam citas :).

Starp citu pa kābeli, tv signāls daudzām programmām ir vienkārši šausmīgs. Bez kaut kāda brīdinājuma baltkom paceļ cenas un izņem no paketes normālus kanālus. Grib laikam LAI pieslēdza mies dārgākai digitālās tv paketei. Kura man nafig nav vajadzīga.

S stanis 23.11.2009

Nesaprotu ko Jūs te sūdzaties.. Man piemēram Baltkom Duo komplekts..

Maksāts tiek 13, 20 mēnesī (nets+teļļuks). Rakstīts ka interneta ārums 5 Mbit/s, kaut arī bij gadījums ka man download gāja uz 7 MB sekundē... pavisam nopietni, mans rekords. :)

T TTT 04.10.2010

Stani
Runa ir par to ka Baltkomama ir nekur nederigs un drankigs tehniskais personals kas pivienojot SV Nets klijentus savam tiklam nemak pareizi nokonfuguret aparatuuru.

E Egīls 17.12.2010

Domāju, ka galīgi nav jēgas cepties, ja interneta kvalitāte neapmierina. Latvijā ir pilns ar interneta provaideriem, dažā Rīgas mikrorajonā vien ap 20 firmām savā starpā konkurē. http://www.atrsinternets.lv praktiski visi provaideri ir smuki un ērti sarindoti pēc ģeogrāfijas, izvēlies tik savu pilsētu vai mikrorajonu, izpēti un salīdzini, ko tie kantori piedāvā un slēdzies klāt pie cita

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes