Baltijas - Taizemes medicīnas rehabilitācijas centrs - Ir labi, tikai esiet uzmanīgi!

Pierakstījos uz masāžu 45.00 Ls (kā norādīts mājas lapā - cenrādī). Ar tādu domu arī ierados un izmasējos , ļoti patīkami bija , kad divas meistares strādāja. Traucēja, ka abas masieres klepoja seansa laikā un bez pārtraukuma savā starpā sarunājās dzimtajā valodā, man bija grūti sadzirdēt fona mūziku! Telpa, kurā masēja bija vēsi!
Kad viss bija galā devos norēķināties par saņemto masāžu. Administratore kopā par šo darbu prasīja un paņēma 60.00 Ls. Pārjautāju, ka man bija par 45.00 Ls , uz ko viņa atbildēja, ka viņiem vispār neviena masāža nav par tādu cenu. Savukārt, mājas lapā vienīgā masāža kas maksā 60.00 ls ir 3 stundas ilga, kas neatbilst manā gadījumā. Un arī čeku par šo naudas darījumu nesaņēmu.
Iesaku citiem: pirms guļaties šajā centrā uz galda, atrunājiet masāžas ilgumu, cenu, citādi gadīsies kā man!!!

B

donna b 17.03.2013

60 Ls par masazu, pat visa kermena un vienalga, kura valodaa runajosas masieres...? Arakrtiga nauda :(

N Navaruizdomatniku 17.03.2013

Masāža bija erotiskā, jeb kaulus gribēji izmasēt?

B Bea 18.03.2013

Tā nebija erotiska masāža.
Redzi, kā rakstīts mājaslapā:
Oil - masāža 2 st. 45 Ls ar eļļu
Slim - masāža novājēšanai 50 min. 35 Ls ar krēmu
Slim-relax - masāža novājēšanai 1 st. 20 min. 45 Ls slim + oil
Scrab - masāža 2 st. 15 min. 55 Ls skrabs

Es izvēlējos pa 45.00 - otro no beigām. Bet salonā jau viņai citi cenrāži, tā kā nebiju kareivīgā garastāvoklī, maksāju un gāju prom.

N Navaruizdomatniku 18.03.2013

Izvēlēties var vienu, bet īstenībā varbūt bija "Karaļu masāža" ??

B Bea 18.03.2013

Tad man būtu masāžai jābūt 3 stundas ilgai. Bet bija kā rakstīts 1 stunda 20 min.

M Medus 01.05.2013

bet kāpēc tad neteicāt neko viņiem un kāpēc pieļāvāt situāciju, ka masāžas laikā sarunājās un neļāva jums atpūsties, kāpēc esiet letiņi tik gļēvi, ka neko nedariet tad, kad vajag darīt, bet tikai aiz muguras esat spējīgi runāt ?
rīkojieties Bea taču !

B Bea 02.05.2013

Nezinu, vai esmu gļēvais letiņš...
Vienmēr par cilvēkiem domāju tik to labāko, ka centros un salonos darbu dara pēc visaugstākās kvalitātes un atbildības sajūtas - lai klients justos labi. Var jau būt, ka esmu pārāk godīgs cilvēks (es nekad nevaru paprasīt vairāk naudas klientam, ja pirms esam vienojušies par citu summu). Nu nekas, galvenais, lai centrs neizput!!

I Ingrīda Vīduša 06.11.2013

Reklāma ir viens, bet saņemtais pakalpojums kas cits un vēl.. ne visu ko reklamē ir labs un kvalitatīvs. Ne visos salonos perfekta attieksme un kvalitate pret klientu. Tādas cenas kā Taizemes salona ir tikai tāpēc ka pilsētas centr, telpas īre, elektrība u.t.t.