www.sudzibas.lv BALTIJAS LOGISTIC līguma nepildīšana

BALTIJAS LOGISTIC - līguma nepildīšana

Sveiki,

neuzķerieties uz firmas BALTIAJS LOGISTIC!!! Viņi par plastikāta logu ielikšanu prasa avansu 50% apmērā, līgumu paraksta, bet tad arī pazūd!! Protams, ne logus, ne savus iemaksātos 50% nedabūsiet (ja vien tiesas ceļā pēc pāris gadiem). Diemžēl nāksies sūdzēt viņus tiesā :(

dace

D

Z Zita 06.10.2009

Nezinu, kā jums tā ir iznācis, mēs esam ļoti apmierināti ar šīs firmas darbu...

L leha 12.10.2009

Tada paša situācija, jau pusotru mēnesi nav ne loga, ne iemaksātas 50%. Zvanot, atbild ka vis būs kārtībā tuvakajā laikā

K Kristina 14.10.2009

A ja krajne ne davoljna etoj firmoj Mowenniki!!! Sizu posle nih bez okon i bez deneg!!!

V Vladimir 19.10.2009

Arī man ir tā pati problēma - nav ne logu, ne naudas. Piedāvāju apvienot spēkus un visiem kopā atmaskot blēžus:

1) uzrakstīt kolektīvu iesniegumu policijai,
2) nosūtīt informāciju par blēžiem laikrakstiem un televīzijai (piemēram, raidījumam "Bez Tabu")
3) iesniegt kolektīvu sūdzību tiesā.

Ja neko nedarīsim, viņi turpinās apmānīt cilvēkus. Mana gadījumā tika apmānīti pensionāri un 2. grupas invalīds.

Mans e-pasts: [slēpt]@mail.ru; [slēpt]@inbox.com
Tel: 26548141

Visus augstāk minētos punktus es izpildīšu jebkurā gadījumā, taču, ja mēs to izdarīsim kopā, tas būs daudz efektīvāk.

U mena ta ze problema - ni okon ni deneg. Predlagaju objedinit usilija i razoblachit mosennikov:

1) Napisat kollektivnoje zajavlenije v policiju.
2) Soob6it pro mosennikov zurnalistam i na televidenje (naprimer peredacha "Bez Tabu")
3) Podat kollektivnuju zajavku v sud.

Esli ni4ego ne delat, oni i dalse prodolzat obmanivat ludej. V mojem slu4aje pensionerov i invalida vtoroj gruppi.

Moj e-mail: [slēpt]@mail.ru; [slēpt]@inbox.com
Tel: 26548141

Ja v lubom slu4aje vipolnu vse upomanutije mnoj tri punkta, no esli mi eto sdelajem vmeste - budet namnogo efektivnej.

L Lolita 02.11.2009

No 24.08.2009 -ne logu, ne naudas. Tikai tērmiņu pārnesums un solijumi.