BALTIJAS IZKLAIDES AĢENTŪRA - Pasākumu Organizēšana

Eta kompanija delala nam korporativ! Iz togo budgeta, chto mi im zaplatili, oni horosho esli polovinu potratili na nas. Dumajut kak tolko zarabotatj, nikakih novih idej!!!! Nikogda ne delajte meroprijatija s etoj kompaniej, eto dorogo i neinteresno!!!! fu!

N

J jekabsons 28.02.2012

Lūdzu precizējiet par kuru pasākumu iet runa - Klients, vieta, laiks. Tik izplūdušam apgalvojumam nevaram piekrist, Jūs esat klietns vai Viesis, vai kas? 8 gadu laikā ar šādu ierakstu sastopos pirmo rezi. Es ļoti vēlos dzirdēt Normunda_ex pārstāvēto uzņēmuma vārdu, ja ir bijušas negācijas par pakalpojumu, kāpēc mēs par to neesam informēti. Ar cieņu, Andris Jēkabsons, SIA Baltijas Izklaides Aģentūra.

J jekabsons 28.02.2012

Saskaņā ar IP ierakstu - Dmitrij/Normund_ex - mēs ar MFL Serviss SIA nekad neesam veikuši sainiecisko darbību. Paldies. Andris Jēkabsons

J Juris Putns 27.02.2016

Konkurentu nomelnošana