Baltijas celtnieks SIA - Krāpšana

Labdien! Vēlos informēt par vakanču krāpšanos šajā uzņēmumā, tāpat arī šajā uzņēmumā visas algas tiek maksātas aploksnēs. Šim pašam uzņēmumam ir otra firma SIA, Rēzeknes būvnieks, darbu vadītājs Juris Čubars ir invalīds, kurš knapi pārvietojās klibodams pa ielām uz padotajiem darbiniekiem runā necenzētiem vārdiem it kā viņš būtu pats karalis. Uzņēmuma vadītājs vienmēr uz objektiem ierodās alkohola reibuma stāvoklī. Vakancēm piedāvājumi ir un atnākot jauniņajiem uz darbu, tad netiek pieņemts neviens. Darba tempi un laiki tiek uzlikti uz mums strādājošiem, to ka vajadzētu vel darbiniekus par to vadība neaizdomājās. Lūgums neatsaukties uz viņu darba sludinājumiem. Algas tāpat tik aploksnēs nevis uz bankas kontu. Darba apģērbu jums arī neviens nedos un nekompensēs jūsu apģērba nolietošanos.

O