www.sudzibas.lv Baltijas Apdrošināšanas Nams Krāpšana, saistību neizpilde

Baltijas Apdrošināšanas Nams - Krāpšana, saistību neizpilde

Uzskatu, ka kompānija nodarbojas ar naudas līdzekļu izkrāpšanu, jo pēc iegādātās polises konkrētam mērķim, iestājoties riskam, atlīdzība netiek izmaksāta. Piemēram, iegādājos ceļojuma apdrošināšanas polisi, gadījumam, ja lidojuma reiss aizkavēsies, tiks atcelts un man radīsies papildus izdevumi, lai nokļūtu galamērķī. Kompānija nepieprasot informāciju no pārvadātāja pati izlēma, ka kavēšanās bija īsākā laika posmā nekā 4 stundas (jo h norādītas polisē) un par papildus izdevumu segšanu ieteica griezties pie pārvadātāja, minot iemeslu, ka neatlīdzina izdevumus, ja lēmumu par lidojuma atcelšanu pieņem lidojuma kompānijas vadība. Absurds! Kurš vēl var pieņemt lēmumu? Ne jau apdrošinātājs koriģēs lidojuma pārvadātāju!

30.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

Oļegs Zatlers 30.06.2022

Cik saprotu, tad šeit ir iestājies lidojuma atcelšanas risks, ne aizkavēšanās. Ja būtu bijusi aizkavēšanās, tad atlīdzību saņemtu, bet reisa atcelšana ir pilnīgi cits risks un aizkavēšanās kompensācija nepienākās. Tā tas ir visiem apdrošinātājiem. Nepamatota sūdzība.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes