Baltija.lv - Tulkojumi - Slikts serviss

Uztaisīja tulkojuma apliecināšanu uz dokumentu ko nevar legalizēt. Ne pabrīdinot ka veca parauga dokuments ne der legalizācijai. Atsakās uztaisīt atlaidi tulkojumam kaut saturs ir viens un tas pats ka jaunajam dokumentam.

Uzņēmums kas sniedz pakalpojumus dokumentu tulkošana ir jābrīdina par tādiem niansēm. Citādāk kāpēc mes maksājam 40 euro par tulkojumu kas sastāv no ~20 Rindiņām.

V

BondsBonds 03.03.2020

Laikam būsi sajucis kantorus. Bija jāpārtulko, tika pārtulktos. Tas ka tas neatbilst normām nav neviena problēma. Nevar pārtulkot nevēlamo vēlamajā pa ceļam pazaudējot autentizkumu. Tas nv tulkojums, bwt sacerējums.

V ValdisG 04.03.2020

Kāpēc jūs runājot uz tu ar svešu cilvēku?

Jūsu prāt uzņēmums kas sniedz pakalpojumus TIEŠI dokumentu tulkošanu ar notariālu apliecinājumu nav jābrīdina par tādiem niansēm?

Valsts instance kur es mēģināju iesniegt šos dokumentus teica ka visi sen zina ka vecu parūga dokumentus ne kur ne var iesniegt un viņus ne viens ne tulko.